Pamiętacie, jak pisałyśmy, że ubrania w beżowo-brązowe grochy (w stylu sukienki, którą Julii Roberts, wcielającej się w rolę Vivian Ward, nosiła w filmie "Pretty Woman") znów są modne? Oprócz tego duetu kolorystycznego w trendach są także biało-czarne kropki (lansowały je takie marki jak m.in. Dolce & Gabbana, Max Mara, czy Saint Laurent). Tę tendencję szybko podchwyciły sieciówki. W Zarze znajdziecie co najmniej kilkanaście kreacji w groszki. Jedną z sukienek szczególnie upodobały sobie inflencerki i dziewczyny na instagramie.

Mowa o białej sukience midi (sięgającej do połowy łydki) z długim rękawem w czarne kropki. Kosztuje £40, czyli około 200 zł. 

Sukienka Zara / mat. prasowe


W swojej szafie mają ją m.in. blogerki znane pod nickami: @susiejverrill, @lilypebbles, @ladyandacat i @hannahfgale (zobaczcie w naszej galerii). Dziewczyny łączą ją z białymi sneakersami albo modnymi teraz sandałkami z paseczkami typu flos sandals. Kreacja Zaryodnajdzie się także w towarzystwie karminu (np. czerwonego naszyjnika) albo neonów. Inflencerki noszą ją też w ciąży.

Zobacz też: Modna sukienka w groszki na lato 2019: wybieramy 10 najpiękniejszych modeli z aktualnej oferty znanych marek

Na polskiej stronie Zary niestety sukienka nie jest chwilowo dostępna. W ofercie hiszpańskiej marki znajdziecie jednak bardzo podobny model (dodatkowo ozdobiony falbaną):

Sukienka Zara / mat. prasowe

Czytaj też: Sukienki plażowe na lato 2019, które chcemy mieć