Miękka puchówka już od kilku dobrych sezonów jest odzieżowym hitem oraz gwarancją stylowego, a co najważniejsze ciepłego looku. To za sprawą wielkich domów mody jak Gucci, Kenzo czy Balenciaga kurtki puchowe nabrały bardziej eleganckiego charakteru i zaliczyły swoisty powrót na salony. Zdominowały wiele pokazów mody, stając się z dnia na dzień jednym z obowiązkowych elementów garderoby.

Tej zimy szczególnie jeden model podbił serca najbardziej wymagających fashionistów. To wykonana z ortalionu puchówka z nadrukiem zmultiplikowanego logo, która powstała w ramach damsko-męskiej kolekcji QΠШ x TIFFI, czyli współpracy czołowego polskiego projektanta Roberta Kupisza oraz marki Tiffi. O sukcesie wspomnianej korelacja świadczyć może ogromna liczba sprzedanych kurtek, kamizelek i płaszczy, wchodzących w skład kolekcji.

Fanami kurtek marki Tiffi z kolekcji stworzonej przez Roberta Kupisza, które aktualnie można zakupić w promocyjnej cenie, jest również wiele polskich gwiazd, w tym czołowa para naszego rodzimego show-biznesu - Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.

Puchówki w podobnym stylu możecie też zobaczyć poniżej: