A sprawczynią całego zamieszania jest zaledwie 20-letnia Julia Pośnik, nazwana przez internautów "żeńską wersją Bitaminy". Dlaczego? Wystarczy posłuchać jej drugiego singla, który ma ponad pół miliona odtworzeń na wspomnianym YouTube'ie. I koniecznie zobaczcie klip do "Zakochałam się w nieznajomym"!

Ta piosenka jest hitem tego lata na TikToku i YouTube. Posłuchaj "Zakochałam się w nieznajomym"

"Rzadko wpadają mi w ucho polskie piosenki, ale ta jest bardzo dobra, zdecydowanie zasługuje na więcej wyświetleń", "Jestem z tiktoka i od razu jak usłyszałam tą piosenkę to się zakochałam", "Jeju, to jest takie świetne że nie mogę przestać słuchać!", "Dziewczyno jaki to ma vibe, dawno nie słyszałam czegoś tak dobrego!" - to tylko kilka komentarzy, które przeczytacie pod klipem do "Zakochałam się w nieznajomym" Julii Pośnik. Młoda artystka nie tylko wykonała ten utwór, ale również napisała do niego tekst oraz muzykę. Singiel trafił na listę Polska Viral 50 na Spotify oraz na głównej stronie YouTube. 

Kim jest Julia Pośnik?

Ma 20 lat i cztery single na koncie (trzy z nich przesłuchacie na Spotify). Rok temu wygrała Unikatowy Festiwal Offowy XIV. Ma za sobą pierwsze koncerty, Julia nagrała też swój  #Hot16Challenge. Jest fanką Jorji Smith, Kali Uchis, WILLOW i Mahalii. Na jej koncie na YT znajdziecie też covery Dawida Podsiadły ("Dżins"), The Dumplings ("Kocham być z Tobą"), Gnarlsa Barkleya ("Crazy").

Zapamiętajcie jej nazwisko, bo o Julii Pośnik będzie jeszcze głośno!