Kupując naszyjnik w pierwszej chwili wydaje nam się, że podarowujemy zwykły przedmiot. Jednak to intencja z jaką go dajemy czyni go wyjątkowym. Od tej pory sami przypisujemy mu znaczenie, dzięki czemu staje się symbolem przyjaźni, wierności czy miłości. Dzięki prostemu gestowi zamykamy w niewielkim przedmiocie tak abstrakcyjne pojęcia – to właśnie symbolika pozwala nam je oswoić i przybliżyć się do nich w każdej chwili. Czy może być coś piękniejszego od słów „Kocham Cię, Mamo”, które w każdej chwili można wręcz dotknąć czy zobaczyć? Z pewnością nie, a jedna z najbardziej uczuciowych marek jaką znamy, Lilou, wie o tym doskonale.

Moc personalizacji

Możliwość dowolnego grawerunku na biżuterii nadaje jej jeszcze silniejsze znaczenie. To od nas zależy co znajdzie się na takim „talizmanie” – może to być osobiste wyznanie, które kojarzy się tylko z tą jedną osobą, ulubiony cytat czy data, która przypomina nam o jakimś szczęśliwym dniu. Lilou słynie z autorskiej biżuterii, dzięki czemu każdy z nas znajdzie idealny prezent dla swojej mamy. Może to być bransoletka lub naszyjnik z samym pozłacanym sercem lub dodatkowo z pierwszą literą imienia. Jednak to nie wszystko! Spersonalizować możemy również szkatułkę na biżuterię, którą mama postawi sobie na toaletce, dzięki czemu zanim jeszcze ją otworzy przypomni sobie o naszej miłości. 

Szlachetne złoto

To że Lilou rozpieszcza swoją ofertą wiemy od dawna, a kolekcja wykonana ze złota próby 585 zajmuje szczególne miejsce w naszych sercach. Do wyboru mamy wiele autorskich wzorów, również z wykorzystaniem szlachetnej masy perłowej – idealnej na prezent dla mamy. Złoto jest niezwykle trwałe, dzięki czemu zostanie w rodzinie długie lata. Kto wie ile pokoleń będzie przekazywać sobie taki naszyjnik? Możliwość grawerunku podniesie jego wartość sentymentalną, a przykładowe „Kocham Cię, Mamo” będzie zdobić niejedną szyję. 

Dzień Matki to wiosna

Co roku cieszymy się, że to święto wypada w jednym z najpiękniejszych miesięcy w roku. Maj to czas pełen nadziei i szczęścia, w którym wszystko budzi się do życia. W Lilou znajdziemy zatem również kolekcje, które pozwolą nam wyrazić swoją radość z tego czasu poprzez biżuterię.

Być może nie tylko nam mama śpiewała do snu wiersz Marii Konopnickiej „Niezapominajki to są kwiatki z bajki…”. Kolekcja Flowers powstała w wyniku inspiracji ogrodami Touleries położonymi przy paryskim Luwrze. To właśnie tam kwitną paryskie niezapominajki, które podczas romantycznych spacerów, wywołują uśmiech na twarzy każdej kobiety. Te zaklęte w biżuterii Lilou są równie delikatne co prawdziwe, kwitną cały rok i podobnie jak w wierszu Konopnickiej, cicho szepcą pod nosem, aby o nich nie zapomnieć. Taką biżuterię podarowałybyśmy mamie w trakcie spaceru po parku, jednocześnie wręczając jej drobny bukiet tych kwiatów.

W Lilou znajdziemy również kolekcję wypełnioną słońcem, w której z pewnością rozkocha się każda mama. Boho nierozerwalnie kojarzy się z ciepłem wiosny i lata, zwiewnymi sukienkami i wakacyjnym luzem. 

„W stylu boho lubię możliwość nieograniczonej kreatywności. Nowa kolekcja z etnicznymi motywami przywołuje wakacyjne słoneczne dni i doskonale komponuje się z innymi projektami Lilou. Boho to zabawa i wolność, dla mnie również radość życia, którą uwielbiam się dzielić” - podkreśla Magdalena Mousson-Lestang, twórczyni marki Lilou.

Dlatego jeśli chcecie podarować mamie coś, dzięki czemu poczuje wolność i ciepło słońca, to wybierzcie biżuterię z tej kolekcji. Przypominające ażur elementy, kolorowe sznurki, delikatne łańcuszki, naturalne kamienie oraz medaliki z możliwością grawerunku będą pięknym manifestem miłości do mamy i do… lata.