Oscary 2021 odbędą się na żywo! Nie będzie połączeń na Zoomie, za to będą testy na koronawirusa. Co jeszcze wiemy o zbliżającej się ceremonii?

Reed Hastings i Ted Sarandos zdradzają, które filmy nominowane do Oscarów 2021 są ich ulubionymi!

Które produkcje najbardziej przypadły do gustu samym twórcom Netflixa? Reed Hastings odpowiedział jako pierwszy, że jego faworytem jest ,,The Trial of the Chicago 7" w reżyserii Aarona Sorkina, który otrzymał sześć nominacji. Wybór Hastingsa podzielił szef relacji inwestorskich, Spencer Wang.

Spencer Neumann, dyrektor finansowy oraz Greg Peters, dyrektor operacyjny zgodnie wybrali film Ramina Bahraniego ,,The White Tiger", w którym zagrali: Rajkummar Rao, Priyanka Chopra i Adarsh ​​Gourav. ,,Biały Tygrys" jest nominowany w kategorii ,,Najlepszy scenariusz adaptowany".

Filmy nominowane do Oscarów 2021, które obejrzysz na Netflix>>>

Ted Sarandos, dyrektor ds. Treści wybrał dwunastominutowy ,,If Anything Happens I Love You" który jest nominowany w kategorii ,,Najlepszy krótkometrażowy film animowany". W tym przepięknie zilustrowanym obrazie, którego reżyserami i scenarzystami są Will McCormack i Michael Govier, dwoje pogrążonych w żalu rodziców próbuje uporać się z bólem i pustką po stracie dziecka.

„Poświęć chwilę czasu na obejrzenie naprawdę pięknej animacji krótkometrażowej. To niezwykła historia, opowiedziana w sposób, który pomoże zrozumieć ludziom, czym tak naprawdę może być opowiadanie historii”. - podsumował swój wybór Sarandos.

Oscary 2021: nominacje. Które filmy mają szansę na słynną statuetkę?>>

 

Tylko w CANAL+! 93. ceremonia rozdania Oscarów – na żywo, w nocy niedzieli na poniedziałek, o godzinie 2:00. Oglądaj na CANAL+ PREMIUM lub w serwisie CANAL+ online na canalplus.com.