Moët Grand Day zadebiutował w 2016 roku, a jego wyjątkowa tradycja wciąż jest kontynuowana. Co więcej, w tym roku była jeszcze bardziej spektakularna - na całym świecie odbyła się seria niezwykłych eventów w ponad osiemdziesięciu krajach z milionem gości. Od samego rana, poprzez gorący wieczór, aż do późnej nocy, wszyscy wznosili szampański toast, delektując się gamą niezwykle różnorodnych szampanów Moët & Chandon. 

Przez 275 lat konsekwentnie łączyliśmy nasze savoir-faire z pionierską sztuką świętowania, które uczyniły nasz szampan doskonałym wyborem do celebracji zarówno codziennych momentów, jak i najważniejszych chwil w naszym życiu - Nathalie Normand z Moët & Chandon

Jak dodaje dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji Moët & Chandon - International Moët & Chandon Grand Day to dzień, w którym dzielimy się magią szampana i doceniamy radość z życia

To już tyle lat! Od 1743 roku, Dom Szampański Moët & Chandon, który założył słynny Claude Moët, tworzy niezapomniane uroczystości, a niektóre z jego rozwiązań są dziś wręcz światową tradycją. Jeśli znacie piramidę szampańską, wiecie o czym mowa. Teraz, 9 czerwca, ta kompozycja była centralnym punktem wydarzeń na całym świecie. Szampańska piramida jest też synonimem hojności i celebracji, dlatego pod koniec tego magicznego dnia odbyło się odliczanie do wspólnego toastu.

Jak wygląda takie świętowanie? To mogą być np. pyszne brunche serwowane przy basenie, celebracja w ciągu dnia, toasty na dachach budynków lub w niezobowiązującej atmosferze na plaży. W Polsce Moët Grand Day odbył się w ciągu dnia, w takich lokalizacjach jak: restauracja Flaming&Co., Ok Wine Bar, Restauracja Belvedere, Grey Club czy White Marlin w Sopocie. Wieczorem goście zgromadzeni pod szampańską piramidą wznieśli toast w magicznym ogrodzie warszawskiej restauracji Na Lato. Zobaczcie zdjęcia!