Tak szybkiego powrotu stacjonarnych zakupów się nie spodziewałyśmy, ale nie ukrywamy, że bardzo nas on cieszy! Już w następnym tygodniu spotkamy się ponownie w ramach akcji Szaleństwo Zakupów - tym razem nie online, a w Galerii Mokotów i ponownie zrobimy zakupy z atrakcyjnymi rabatami.

Jak z nich skorzystać? Jeśli posiadacie kwietniowy numer magazynu ELLE dodatkiem Szaleństwo Zakupów, to potrzebne kupony znajdziecie w 2 części dodatku. Jeśli jednak nie macie pod ręką magazynu, zawsze możecie skorzystać z kuponów umieszczonych na stronie szalenstwozakupow.pl. Wybrany kupon pokażcie sprzedawcy podczas zakupów - to tyle! 

Jakie marki biorą udział w st

acjonarnej edycji Szaleństwa Zakupów w Galerii Mokotów? Poniżej znajdziecie pełną listę. Pamiętajcie jednak, że oferty dostępne w ramach Szaleństwa Zakupów nie łączą się z innymi promocjami organizowanymi w tym samym czasie w sklepach partnerów akcji.

Nie oznacza to jednak, że stacjonarna edycja "wiosna 2021" nie przyniesie ze sobą dodatkowych okazji. Galeria Mokotów przygotowała wyjątkowe korzyści dla wszystkich uczestników Programu Lojalnościowego - CASHBACK. Biorąc udział w tej akcji zyskujecie szansę na prezenty i  i szybszy zwrot części wydawanych kwot w ramach funkcjonalności cashbacku. Jak to właściwie działa? 

  • W dniach 20-22 maja zrób zakupy na kwotę 150 złotych w 3 różnych sklepach, które biorą udział w akcji Szaleństwo Zakupów i zachowaj paragon. 
  • Następnie zweryfikuj je w punkcie obsługi, a otrzymasz prezent, który wybrała dla Was redakcja magazynu. 
  • Dodatkowo, Galeria Mokotów za zakupy w dniach 20-22 maja podwoi punkty na Twojej karcie cashback. 

Szaleństwo Zakupów wiosna 2021 — lista marek biorących udział w akcji rabatowej

Le Creuset Poland

H&M

Lee Wrangler

Crocs

Petit Bateau

BALDININI

Warsaw Concept Store

Sampure Minerals

delCane

Jean Louis David

KONTIGO

Swatch

Salon Expert Loreal Professional K&L

Kakadu

TEILOR

Profimed

YVES ROCHER

Nutridome

Ecco

Restauracja Vapiano

Tele Magic

LEGO Store

Hego's Milano

SIMONE PERELE

FURLA

Samsung Brand Store

Salon Denon

eobuwie.pl

Samspol

L’OCCITANE EN PROVENCE

Hugo Boss

SWISS

ŚWIAT KSIĄŻKI KIDS

OPTIQUE

Lindt

Dr Irena Eris

ELIXA (Apart)

ARTELIONI (Apart)

GEOX

Tatuum

DUKA

CCC

Molton