W tym sezonie Szaleństwo Zakupów odbędzie się w Warszawie, w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz we Wrocławiu, w galerii Wroclavia. Wielką akcję zniżkową rozpoczynamy już 24 marca!

Szaleństwo Zakupów 2020 w Westfield Arkadia:

W Warszawie Szaleństwo Zakupów rozpocznie się już 24 marca i potrwa aż do soboty, 28 marca. Wydarzenie zainaugurują projekcje filmowe z cyklu "Opera w kinie" w Cinema City, które zostaną poprzedzone rozmowami Anny Luboń, szefowej działu Kultura magazynu "ELLE" z gośćmi na co dzień związanymi z modą i kulturą. W piątek, w Strefie Szaleństwa zakupów będziecie mieli okazję premierowo zobaczyć także dokument, który powstał z okazji 25 urodzin polskiej edycji magazynu "ELLE". 

W piątek rozpocznie się także akcja rabatowa, podczas której będziecie mogli zrobić zakupy z kuponami, które znajdziecie w aktualnych wydaniach magazynów "ELLE", "GLAMOUR" oraz "ELLE MAN". Zakupy, ze zniżką zrobicie m.in. w Ecco, perfumerii Sephora i Top Secret, a także online, m.in. na stronie answear.com i deezee.pl. Za zrobione zakupy już w sobotę odbierzecie wyjątkowe prezenty przygotowane przez naszych partnerów. 

Tegorocznemu wydarzeniu towarzyszy jeszcze jedna, szczególna atrakcja. "Łączy nas przyjaźń" to projekt, do którego możesz zgłosić się z każdą bliską Ci osobą - mamą, siostrą, bratem czy przyjaciółką. W sobotę, 28 marca w strefie Szaleństwa Zakupów odbędzie się specjalny casting, podczas którego wybierzemy ambasadorów akcji. Na zwycięzców czekają supernagrody. 

W sobotę na scenie Szaleństwa Zakupów zobaczycie stylistkę Monikę Jurczyk Osę. Monika opowie o samoakceptacji, sile kobiet i wzajemnym wspieraniu się. Wydarzenie zakończy pokaz mody, przygotowany przez stylistkę Magdę Jagnicką z ubrań i dodatków, które w ramach Szaleństwa Zakupów będziecie mogli kupić z rabatem. Pokazowi towarzyszyć będzie specjalna oprawa - muzyka na żywo. 

Szaleństwo Zakupów 2020 w Wroclavii: 

We Wrocławiu strefę Szaleństwa Zakupów znajdziecie od 25 do 28 marca. Cztery dni upłyną nam pod znakiem warsztatów i spotkań ze stylistami, pokazów mody, prezentów - wszystko w duchu świadomej konsumpcji, postawy proekologicznej i najgorętszych trendów.

Podczas pierwszych warsztatów będziecie mogli spróbować customizacji ubrań (to idealny moment żeby przygotować swoją jeansową kurtkę na festiwal!), dowiedzieć się sporo o upcyklingu i idei zero waste.

W piątek, tak samo jak w Warszawie, zrobicie zakupy ze specjalnymi rabatami i odebrać 300 specjalnie wyselekcjonowanych prezentów. Strefa beauty to miejsce, w którym skorzystacie z usługi makijażu i innych pielęgnacyjnych zabiegów. 

W sobotę rozmawiamy o ekologicznej modzie. Nasi goście odpowiedzą na pytanie jak być trendy i jednocześnie wspierać zrównoważony rozwój. a także doradzą jak robić bardziej przemyślane zakupy. Zwieńczeniem tego dnia będą pokazy mody z wykorzystaniem stylizacji z materiałów ekologicznych lub pochodzących z recyklingu.

Przychodząc do strefy Szaleństwa Zakupów we Wrocławiu koniecznie zabierzcie ze sobą ubrania w których już nie chodzicie. Będziecie mieli okazję oddać je na wielką zbiórkę odzieży, z której dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne. 

Szaleństwo Zakupów 2020 - produkty tych marek, które kupisz ze specjalną zniżką: 

Adidas

Alba1913

Ambasz

Answear.com

Argan House Concept Store

Arganove

AZTORIN

Bachleda Resort Zakopane

Badura

Baldowski

Bezokularow.pl - Soczewki Kontaktowe

Bittersweet Paris

Blend IT

Bonami

Briju

cargo by owe 

CCC

Clarins

Coccodrilo

Dampai

Deezee.pl

Deichmann

dottore cosmeceutici

Dr. Irena Eris

Drogeria Pigment

Ecco

ELIXA

Eobuwie

Esotiq

Fake Bake

Foreo

Fridge

Gabriella

GaleriaMarek.pl

Gatta

Giacomo Conti

Gino Rossi

Greenpoint

Henderson

Hotel Krasicki**** History & SPA 

intymna.pl

Joseph Ribkoff

Kabos

KARE

Kartel

Kazar Studio

Kiehl's

kultowy.pl

La Prima restauracja Zakopane

Lancerto

Lynx Optique

Maison Berger

Mariusz Przybylski

Miloo home

Minti Shop

Mivo

Modivo

Nike

NISSA

Ochnik

ohso.pl

Olivia Plum

Olsen

Organique

Outlet Nexterio/komfort

Paese

Pakamera.pl

Pako Lorente

Pawo

Peek & Cloppenburg

Planstore

Plantwear

Poduszki Antyzmarszczkowe Bye Bye Wrinkles 

Prenumerata ELLE

Proto-col

Quiosque

Recman

Restauracja Greenhouse w Warszawie

Restauracja Mavericks Cracow

RevitaLash® Cosmetics

Rosenthal

SADVA

Sephora

Sfmeble

Showroom

SkinClinic Katarzyna Chwedoruk

Sleepless in Warsaw

Symbiosis

Tatuum

Timberland

Top Secret

Van Graa

Vienna House

Vision Express

W.Kruk

Wittchen

wOkularach.pl - markowe okulary

Wonder

YES

Ziko Dermo

Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia znajdziecie na stronie - www.szalenstwozakupow.pl