Szaleństwo Zakupów ruszy w piątek 4 października (i potrwa aż do 9 dnia tego samego miesiąca). Oprócz zniżek i rabatów w waszych ulubionych sklepach, w Galerii Mokotów w znajdziecie wtedy specjalnie przygotowane na tę okazję strefy Beauty i Chillout. To na nich czekać będą na was eksperci, którzy pomagać będą przygotować się na wieczorne wyjście. Wszystko to oczywiście przy dobrej muzyce i pysznych koktajlach pełnych witamin. 

Szaleństwo zakupów 2019: modne sukienki na jesień >>

W sobotę w Galerii Mokotów odbędą się z kolei debaty i panele dyskusyjne. Dowiecie się na nich,m.in. jak przebić się w branży mody i czy mamy na świat fashion realny wpływ. W wyznaczonych strefach czekać na was będą z kolei styliści ELLE, Glamour i ELLE Man - doradzą wam, jak budować stylizacje i chętnie opowiedzą o trendach na nowy sezon. 

W pierwszy weekend Szaleństwa Zakupów rozdawane będą także prezenty - kosmetyki oraz gadżety. A przez cały tydzień (4-7.10) w Galerii Mokotów odbędą się warsztaty - kulinarne, związane ze zdrowiem i urodą i takie, na których będziecie mogli spersonalizować i przeprojektować swoje ubrania. 

Szaleństwo zakupów 2019: w jakich sklepach pojawią się promocje i rabaty?

Szaleństwo Zakupów 2019 obejmie takie marki jak m.in.: VAN GRAAF, ZAQUAD, Yes, WITTCHEN, Monnari, H&M, Ania Kuczyńska, Notino, NA-KD, Paese, KappAhl, W. Kruk, YourHomeStory, czy Vanilla night&day. Przecenione będą nie tylko ubrania, dodatki i akcesoria do domu, ale także książki (rabatów szukajcie np. w Wydawnictwach: W.A.B., Wilga, i w Buchmann).

Więcej szczegółów o akcji znajdziecie na stronie na www.szaleństwozakupow.pl