Jak ułatwić sobie przygotowania do świąt? 

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia mają to do siebie, ze zaburzają nasz codzienny harmonogram. Przestajemy mieć czas na siłownię, zabawy z dziećmi czy wyjścia do teatru. Jednak wysiłek włożony w zakupy, gotowanie, dekorowanie domu odpłaca się satysfakcją, która czujemy zasiadając do Wigilii w towarzystwie najbliższych, poczuciem spełnienia i bliskości. Dlatego zamiast narzekać na świąteczny chaos zainwestuj w nowoczesną technologię, która pomoże Ci to wszystko ogarnąć. 

Święta pod kontrolą

Samsung Galaxy Note10+  - ten multifunkcyjny smartfon sprawdzi się w roli mobilnego centrum zarządzania świętami. Lista potrzebnych produktów, czy pomysły na prezent, które przychodzą do głowy w najmniej oczekiwanym momencie? Bez trudu zanotujesz je na ekranie Galaxy Note10+ za pomocą rysika S Pen, a odręczne pismo szybko zamienisz w możliwy do edycji tekst. Przestronny ekran pozwala na wygodny dostęp do wszystkich aplikacji, których aktualnie potrzebujesz, więc bez trudu odpiszesz na ważnego maila, czy udostępnisz relację ze świątecznych przygotowań w mediach społecznościowych. Doskonały aparat fotograficzny Samsung Galaxy Note10+ pozwoli Ci utrwalić wszystkie wyjątkowe chwile spędzone z bliskimi. Do dyspozycji masz wiele ciekawych trybów foto i video, które sprawią, że Twoje wspomnienia zyskają profesjonalną oprawę. Z pomocą rysika uwolnisz też swoją kreatywność - możesz rysować i szkicować - np. zaprojektować unikatową świąteczną pocztówkę.

Świąteczny trening

Siłownia 23 grudnia? Przed świętami przydałoby się zrobić intensywny trening, jednak mało kto ma na to czas. Wysiłek włożony w przygotowanie świątecznej oprawy, porządki, wędrówki po sklepach w poszukiwaniu prezentów i pyszności też mają swój ciężar gatunkowy. Trzeba go tylko precyzyjnie zmierzyć. Dlatego w tym okresie nie powinnaś rozstawać się ze smartwatchem nowej generacji Samsung Galaxy Watch Active2. Model możesz dopasować do swoich osobistych upodobań: od wyboru rozmiaru koperty po materiał, z którego wykonana jest koperta - wysokiej jakości stal nierdzewna lub lekkie aluminium. Do wyboru masz tez cała gamę pasków – eleganckie skórzane lub sportowe z wytrzymałego fluoroelastomeru. Dodatkowo za każdym razem możesz dopasować kolorystykę tarczy do swojej kreacji! Jeśli przygotowania do świąt Cię stresują, z Galaxy Watch Active2 zadbasz również o te sferę. Ma on nie tylko opcję śledzenia stresu w czasie rzeczywistym, lecz daje także dostęp do programów medytacyjnych i ćwiczeń oddechowych, wspomagając Cię w świątecznym maratonie

Z nowoczesną technologią np. odpowiednim smarfonem lub smartwatchem znacznie łatwiej jest ogarnąć Święta, a tym samym bardziej cieszyć się czasem przygotowań. W tak intensywnym okresie bycie smart to podstawa! 

Materiał powstał przy współpracy z marką Samsung.