Miłośniczkę makijażu ust uszczęśliwi zestaw składający się z pomadki i konturówki. Skorzystaj z gotowych setów, dzięki którym będziesz miała pewność, że odcienie są idealnie do siebie dobrane. Cena: 53 złote.

Minimalistki stawiające w makijażu na klasycznie podkreślone oko na pewno chętnie wykorzystają zestaw, który zawiera tusz do rzęs oraz czarną konturówkę do powiek. Ten duet jest bardzo uniwersalny i przyda się każdej kobiecie. Cena: 64 złote.

Kasetki z cieniami do powiek będą najlepszym podarunkiem dla osób, które kochają eksperymentować z makijażem. Paleta cieni do powiek Candy Bar z dziesięcioma apetycznymi kolorami pozwoli wykreować zarówno słodki, jak i pikantny look. Pralines and Truffles to z kolei stylowa klasyka w dziesięciu czekoladowych odcieniach. Cena: 85 złotych.

Pędzle to niezastąpione atrybuty podczas wykonywania makijażu. Dzięki nim możemy łatwo i precyzyjnie dopracować każdy element. Pomoże w tym zestaw siedmiu niezbędnych pędzli z wysokiej jakości włosia syntetycznego w pełnym wdzięku różowo-złotym etui. Cena: 95 złotych.

Jeśli osoba, którą chcesz obdarować nie wyobraża sobie makijażu bez czarnej kreski, doskonałą opcją prezentową będzie dla niej Eye Essentials Set zawierający konturówkę do powiek w żelu, skośny precyzyjny pędzel oraz płyn Duraline. Wodoodporny czarny eyeliner umożliwi wykonanie niezwykle trwałej, intensywnej kreski, odpowiednio ścięty pędzel ułatwi aplikację, a Duraline skutecznie przywróci właściwą konsystencję konturówki. Cena: 96 złotych.

W świątecznej ofercie nie mogło zabraknąć kalendarza adwentowego, który skrywa 12 starannie wyselekcjonowanych niespodzianek. W tego typu kalendarzach fenomenem jest to, że już samo odkrywanie zawartości każdego z okienek sprawia niezwykłą frajdę. Teraz Kalendarz Adwentowy 12 Beauty Wishes od INGLOT kupisz w promocyjnej cenie: 159,20 zł.

Wybierz najlepsze świąteczna upominki od INGLOT.