Sweter z Mikołajem lub reniferem – nieodłączny element każdych świąt 

Na święta Bożego Narodzenie do rodziny nie możesz pójść w czymkolwiek. Od kilku lat coraz większą popularnością cieszy u nas zachodnia moda na noszenie w tym okresie swetrów z motywami świątecznymi. A ponieważ do Gwiazdki coraz bliżej, podpowiadamy, gdzie kupić męski sweter świąteczny, nie tylko w dobrym dizajnie, ale i w przystępnej cenie!

Sweter ze świątecznym motywem

Najpopularniejsze motywy na swetrach świątecznych dla facetów to:

  • norweskie wzory, 
  • choinki 
  • bałwany
  • bombki
  • postać renifera
  • narciarze i skoczkowie narciarscy

Często nie brakuje na nich także motywów kojarzonych z zimowym krajobrazem i śniegiem: reniferami, niedźwiedziami polarnymi czy pingwinami. Wśród sklepowych propozycji wielu polskich marek można znaleźć także swetry męskie świąteczne powiększające brzuch, by wyglądać jak święty Mikołaj. Ten motyw nie wydaje nam się jednak specjalnie atrakcyjny. W końcu o trzymaniu formy nie należy zapominać także w Boże Narodzenie!

Świąteczne swetry męskie – gdzie kupić?

Świąteczne swetry to przy okazji także doskonały pomysł na prezent. I choć wielu facetów się pewnie do tego nie przyzna, większość z nich, niezależnie od wieku, uwielbia ubrania z zabawnymi zdobieniami. Gdzie zatem kupisz ciepłe, bogato zdobione świąteczne męskie swetry? Przejrzeliśmy dla Ciebie oferty takich sklepów jak Reserved, Medicine, H&M, Cropp, House Bershka oraz Pull&Bear i wybraliśmy najciekawsze. Oto one: 

Więcej swetrów świątecznych znajdziecie w naszej galerii >> 

Może Cię zainteresować: