Sweet Girl

Wyprodukowany na zlecenie Netfliksa film „Sweet Girl” zwraca na siebie uwagę natychmiast po rzuceniu okiem na obsadę. Główną rolę gra w nim bowiem Jason Momoa, który wciela się w rolę męża, który będzie szukał zemsty na sprawcach śmierci swojej żony, ale jednocześnie musiał chronić córkę. Oprócz znanego między innymi z „Aquamana” i  „Gry o tron” aktora w obsadzie znaleźli się między innymi Isabel Merced, Marisa Tomei i Michael Raymond-James. Film został wyreżyserowany przez Briana Andrew Mendozę. Premiera 20 sierpnia.

Beckett

Film Ferdinando Cito Filomarino ze scenariuszem Kevina Rice’a opowiada historię amerykańskiego turysty (tytułowego Becketta), który podczas wakacji w Grecji zostaje uwikłany w sprawę tragicznego wypadku. Wie, że bezpieczeństwo może zapewnić mu jedynie dotarcie do amerykańskiej ambasady, ale osiągnięcie tego celu bynajmniej nie będzie łatwe. W rolę główną wcielił się John David Washington, znany przede wszystkim ze swojego występu w „Tenecie” Christophera Nolana. Oprócz niego na ekranie zobaczymy między innymi Alicię Vikander, Boyda Holbrooka i Panosa Koronisa. Premiera 13 sierpnia.

Wiedźmin: Zmora Wilka

Netflix mocno wierzy w magię świata stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego. Zanim widzowie będą mieli okazję zapoznać się z drugim sezonem „Wiedźmina” z Henrym Cavillem w roli głównej, dostaną „Zmorę Wilka”, czyli serial stworzony w konwencji anime, który opowie historię Vesemira - najstarszego i najbardziej doświadczonego wiedźmina ze Szkoły Wilka, który był mentorem doskonale znanego wszystkim Geralta. Styl animacji z pewnością nie każdemu przypadnie do gustu, ale fani „Wiedźmina” tej produkcji raczej sobie nie odpuszczą. Premiera 23 sierpnia.

Creed: Narodziny legendy i Creed 2

W sierpniu do oferty Netfliksa dołączą również filmy na licencji, a obie części „Creeda” prezentują się wśród nich zdecydowanie najciekawiej. Opowiadają one o karierze Adonisa Creeda – syna słynnego Apollo Creeda, który był najpierw przeciwnikiem, a później przyjacielem Rocky’ego Balboa. W pierwszym filmie widzimy jego bokserskie początki, a w drugim motywem przewodnim jest pojedynek z synem doskonale znanego widzom serii o Rockym Ivana Drago. Premiera 1 sierpnia

UFO: Odtajnione projekty

Dokument, którym szczególnie będą zainteresowani miłośnicy teorii spiskowych. „UFO: odtajnione projekty” opowie bowiem o słynnych niezidentyfikowanych obiektach latających. Jak dowiadujemy się z opisu: „Choć nikomu nie udało się udowodnić, że naprawdę widział przedstawicieli obcej cywilizacji, dla wielu ludzi istnienie UFO jest nie tylko możliwe, ale wręcz oczywiste.” Premiera 3 sierpnia.