W tym roku pokaz Tezenis zgromadził w pierwszych rzędach dziennikarzy i blogosferę z całej Europy. Nic dziwnego - takiego show nie ogląda się na co dzień. Na wybiegu bieliznę i softwear marki zaprezentowali między innymi Gizele Oliveira, Zhenya Katava i oklaskiwany gorąco brazylijski model o portugalskich korzeniach Marlon Teixeira, współpracujący między innymi z domem mody Christian Dior. To modelingowe nazwiska z wysokiej półki i trzeba przyznać, że Tezenis sięga po nie bez kompleksów. Pokaz bielizny marki to prawdziwy tytułowy Fashion Show, organizowany za każdym razem na wielką skalę. W tym roku towarzyszyła mu wielka ekspozycja kolekcji w specjalnie zaaranżowanej przed pokazem galerii, gdzie na Instastories pokazaliśmy wam świetne pomysły na visual merchandising. Przestrzeń podzielona na tematyczne pomieszczenia pozwoliła wyeksponować koronkową wieczorową część kolekcji a także linie specjalne: inspirowane Mickey Mouse i rodziną Simpsonów. Dekoratorzy wykazali się tu wyczuciem trendów - bielizna została zaprezentowana wśród dyskotekowych kul, wizualizacji jak teledyski MTV a nawet miniaturowych tipi. 

Na wybiegu zaś zobaczyliśmy całą jesienną ofertę Tezenis na pięknych, zadbanych ciałach sławnych modelek, modeli i tancerzy. W nowej kolekcji największe wrażenie zrobiły na nas koronkowe modele - kwiatowe figi, body i staniki przełamane tiulami w kropki, przecinane aksamitką. To jednocześnie dziewczęca i seksowna stylizacja. Dla wielbicielek ubiegłych dekad Tezenis przewidział dzianiny w klimacie boho a także linię inspirowaną rockowymi latami 80. Woskowane legginsy typujemy na sprzedażowy hit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ELLE Poland (@ellepolska) Lip 24, 2018 o 12:47 PDT

Pokaz zakończył się muzyczną niespodzianką - trzeba przyznać, że energetyczne układy choreograficzne i głośne bity to specjalność show Tezenis, na których bywamy od lat. Tym razem jednak marka rozłożyła nas na łopatki - za konsoletą jako DJka stanęła sama Paris Hilton! 

Show z pierwszego rzędu oglądały blogerki modowe - polska ambasadorka Tezenis Maffashion, Joanna Kuchta, Kasia Sawczuk i Natalia Kusiak z kolektywu Princess Rap.