Jennifer Lopez i Emme Muñiz razem na scenie [Super Bowl 2020]

Nastoletnia córka Jennifer Lopez dołączyła do wokalistki na scenie podczas numeru "Let's Get Loud". Emme Muñiz rozpoczęła piosenkę z chórem dzieci i Shakirą grającą na perkusji, a po chwili dołączyła do niej matka ubrana we flagę Portoryko. Przez moment śpiewały razem, by za chwilę zrobić medley z utworem "Born In The U.S.A." Bruce'a Springsteena, a gdy dziewczynka dołączyła do tancerzy, mikrofon przejęła ponownie Shakira. O zaskakującym występie mówią dziś wszyscy, nie szczędząc komplementów dotyczących Emme: że jest pewna siebie i bardzo podobna do Jennifer Lopez oraz, przede wszystkim, że ma imponujący głos i można jej wywróżyć prawdziwą muzyczną karierę. 

Komentarze dotyczące tego występu trendują dziś na Instagramie i Twitterze, a wspaniałego występu gratulują także inne gwiazdy oraz muzycy. Zagraniczne media nie szczędzą słów, jednocześnie relacjonując każdy szczegół Super Bowl 2020 i odkrywając przed światem kim jest Emme Muñiz

Dziewczynka, która skradła show J.Lo i Shakiry to córka Jennifer Lopez oraz jej byłego męża, muzyka Marka Anthony'ego. Urodziła się 22 lutego 2008 roku i ma brata bliźniaka, Maxa. 

Emme Muñiz występowała z mamą już wcześniej - między innymi w czerwcu zeszłego roku w Los Angeles podczas ostatniej trasy J.Lo oraz pojawiła się w teledysku swojej mamy do utworu "Limitless". Jest żywo zainteresowana śpiewaniem: na YouTube można zobaczyć filmy ze wspólnych prób i lekcji śpiewu. W jednym z takich filmów Emme przyznaje: "Kiedy byłam mała, wstydziłam się występować przed ludźmi, ale nie jestem już taka nieśmiała. Lubię być na scenie i mieć wokół siebie tancerzy, ponieważ w każdym show patrzę w innym kierunku, aby zobaczyć, kto stoi za mną. Tą osobą, na którą lubię patrzeć najbardziej, jest moja mama".