Słynny dom aukcyjny Julien's Auction organizuje wystawę archiwalnych sukni couture projektu Randi Rahm, które będzie można obejrzeć z bliska w Beverly Hills. Następnie, już w grudniu, trafią one na aukcję, gdzie będzie je można wylicytować za dowolną kwotę (oczywiście przekraczającą określony próg i taką, która przebije innych zainteresowanych). W licytacji kreacji będzie można wziąć udział także online, a także - po wcześniejszym zarejestrowaniu się - wystawić fragmenty własnej kolekcji. 

Co jest wyjątkowe w tej aukcji? Otóż w Julien's będzie można obejrzeć i kupić sukienki z metką Randi Rahm wielu gwiazd sceny i muzyki z czerwonego dywanu, które specjalnych występów, a nawet teledysków. Wśród nich kreacje, które nosiły Nicole Scherzinger, Christina Aguilera (ta, którą piosenkarka miała na sobie w 2007 roku podczas imprezy pre-Grammy), Ashanti, Mariah Carey (m.in. słynna różowa maxi z klipu "We Belong Together"), Fergie, Katy Perry, Jennifer Lopez, Carrie Underwood czy Beyoncé. 

W przypadku ostatniej artystki będzie to sukienka, którą Beyoncé miała na sobie na imprezie urodzinowej Michelle Obamy.

Na licytacji znajdzie się też kilka hollywoodzkich modeli: sukienki, które nosiły chociażby Catherine Zeta-Jones, Joan Rivers, Halle Berry, Lindsay Lohan, Eva Longoria i Jane Fonda. Ceny kreacji do zwykle od 2000 do nawet 4000 dolarów. Ich zdjęcia możecie obejrzeć w katalogu dostępnym na stronie Julien's Auction (a w naszej galerii zobaczyć sukienkę X-tiny, którą też można tam kupić!).

One dress show: Księżna Diana i jej "revenge dress". Co naprawdę oznaczała "sukienka zemsty" Lady Di?>>