W przeciągu ostatnich miesięcy home office stał się dla wielu z nas codziennością, dlatego nowy rok to idealna okazja aby wprowadzić zmiany także w aranżacji domowego biura. Od teraz metamorfoza każdego wnętrza będzie prostsza! Na polskim rynku pojawiła się nowa, szwedzka marka Jotex, która będzie doskonałym wsparciem w urządzaniu wielofunkcyjnej przestrzeni. Na swojej stronie internetowej oferuje skandynawski design bogatej gamy produktów, będących inspiracją do stworzenia odpowiedniej atmosfery dla efektywnej pracy.  Dzięki nim urządzanie mieszkania będzie równie łatwe, jak uzupełnienie garderoby najświeższymi trendami ze świata mody!

1.    Organizacja

Na początek dobrze jest wyznaczyć część biurową w mieszkaniu. Można zrobić to w prosty sposób za pomocą sofy czy nawet dywanu, które podkreślą indywidualność oddzielonej przestrzeni poprzez swoje wzornictwo oraz kolorystykę. Należy zadbać także o bezpośredni dostęp do światła dziennego. Jeżeli nie ma takiej możliwości warto wspomóc się lustrami, które stworzą iluzję jasnego wnętrza. Codzienną pracę ułatwią również biurko z szufladami, regał, tablica korkowa oraz inne akcesoria, na przykład na dokumenty. 

2.    Spokój i koncentracja

Przekształć swoją przestrzeń w odpowiednie miejsce, by móc się skoncentrować oraz w spokoju wykonywać obowiązki zawodowe. Kreowanie cichego zakątka zapewni dywan, który stłumi wszelkie hałasy, a co za tym idzie zwiększy komfort pracy. Pozytywny wpływ na wydajność i niwelowanie poziom stresu dadzą rośliny, oświetlenie oraz jasna kolorystyka – elementy będące wsparciem kreatywności. Co więcej, w parze z estetyką tych przedmiotów idzie także funkcjonalność, ponieważ łatwo dopasowują się do pomieszczenia.

3.    Inspiracja

Postaw na przemyślane akcenty, które pomogą stworzyć inspirującą oraz przyjemną przestrzeń. Kilka odpowiednio dobranych, estetycznych akcesoriów pozytywnie wpłynie na atmosferę, jak również na zwiększenie wydajności i kreatywności. Produkty Jotex prezentują minimalizm oraz elegancję w nowoczesnym wydaniu, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom stylowych i modnych detali. Co więcej, odzwierciedlają filozofię hygge, by cieszyć się z małych rzeczy wprawiających nas w wyśmienity nastrój!