MOHITO: beztroska podróż w najmodniejszym stylu

Z czym kojarzą ci się wakacje? Nam w pierwszej kolejności do głowy przychodzi relaks, spokój, odprężenie i upragniony czas wyłącznie dla siebie... A w takich okolicznościach każda z nas wygląda pięknie!

Doskonale rozumiemy potrzebę stylowego prezentowania się na wymarzonym wyjeździe, w wyjątkowych miejscach. W najnowszej kolekcji MOHITO zajdziemy wiele rozwiązań, które sprawią, że ten długo wyczekiwany czas będzie jeszcze cudowniejszy.

Materiały prasowe

Materiały prasowe

Aby podczas rajskich wakacji uniknąć ewentualnych, stylizacyjnych wtop, wystarczy spakować do torby kilka odpowiednich, sprawdzonych outfitów. Gwarantujemy, że piękne chwile będą nam się wówczas kojarzyć z relaksem, cudownymi krajobrazami i w 100% beztroskimi chwilami, na które zasłużyła każda z nas.

Materiały prasowe

Wygląda więc na to, że nie musicie już godzinami głowić się, co takiego wrzucić do walizki przed wyjazdem. Szczególnie wtedy, kiedy planujecie elegancką podróż... Marka MOHITO, odpowiadając na potrzeby współczesnych kobiet, przygotowała dla nas stylowe rozwiązania – idealne również na tego typu okazje.

Ten czerwony zestaw i biały garnitur to stylizacje, które całkowicie skradły nasze serca! W połączeniu ze złotymi dodatkami i subtelnymi sandałkami na szpilce (które dodatkowo optycznie wydłużają nogi) prezentuje się niezwykle szykownie. 

Materiały prasowe

Bohaterką najnowszej kampanii MOHITO jest, znana m.in. z programu Top Model, supermodelka, Zosia Nowak. Obejrzyjcie to wideo – przyznajemy uczciwie, że nas zmotywowało do zaplanowania urlopu.

Lato z MOHITO: dla pewnych siebie, charyzmatycznych kobiet

W najnowszej, letniej kolekcji marka MOHITO gwarantuje nam rajskie odprężenie i pozwala raz na zawsze zapomnieć o problemie wakacyjnych, przypadkowych stylizacji. Projekty MOHITO idealnie łączą się z egzotycznymi, rajskimi krajobrazami oraz luksusowymi przestrzeniami. Nic dziwnego, w końcu powstały z myślą o nowoczesnych, charyzmatycznych i pewnych siebie kobietach. 

Materiały prasowe

Co takiego praktycznie zawsze sprawdzi się w naszych wakacyjnych walizkach? Świetnym pomysłem są z pewnością ponadczasowe sukienki mini o prostych fasonach z seksownymi wycięciami, kwiatowe printy, stylowe i wygodne komplety, a także jednoczęściowy, ultrakobiecy strój kąpielowy. Projekty dostosowane do każdej sylwetki, mniej i bardziej eleganckie outfity, dopasowane albo nieco luźniejsze fasony? To wszystko (i wiele więcej) bez problemu znajdziecie w najnowszej kolekcji MOHITO.

Materiały prasowe

Nie sposób oczywiście pominąć wyrazistych, oryginalnych dodatków MOHITO, które będą pięknym dopełnieniem całości. Potrafią całkowicie odmienić klimat każdej stylizacji, nie radzimy zatem ich bagatelizować! Na przedurlopową (i nie tylko) uwagę zasługują z pewnością ażurowe klapki, wiklinowe koszyki oraz złota biżuteria, która będzie cudownie mienić się w blasku letniego, ostrego słońca. 

Materiały prasowe

Materiały prasowe

Materiały prasowe

Nie zapomnijcie też o stylowych okularach przeciwsłonecznych i kremach z filtrem! Życzymy udanego, stylowego wypoczynku w pięknych okolicznościach!

 

Video: Michał Grzeszczakowski / ART FACES
Photography: Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik
Assistant of photography: Jakub Marciniak / Studio Praga
Head of production: Agata Polak / Papert Pictures
Assistant of production: Paola Kadyszewska / Papert Pictures
Art direction: Kaja Wojtyga / MOHITO
Model: Zofia Nowak / MODEL PLUS
Hair & make-up artist: Kama Jankowska / ART FACES
Retouch: Paweł Liro / Final Touch