Odliczacie już dni? Premiera "Stranger Things 3" zbliża się wielkimi krokami! Od kilku miesięcy wiemy już kiedy nowe odcinki trafią na platformę Netflix i kto oprócz głównej obsady pojawi się na ekranie. Na początku stycznia tego roku ujawniono, że trzeci sezon "Stranger Thing" pojawi się  4 lipca, czyli w amerykański Dzień Niepodległości. "Jedno lato może zmienić wszystko" - mogliśmy przeczytać na plakacie reklamującym "Stranger Things 3". 

5 powodów dlaczego warto obejrzeć 3. sezon "Stranger Things" >>

Stranger Things 3: zobacz premierowy zwiastun! 

Netflix w końcu zaprezentował trailer do "Stranger Things 3". Zwiastun rozpoczyna się od zabawnej sceny, w której Jedenastka i chłopcy robią niespodziankę Dustinowi, gdy ten przyjeżdża do domu. Nic więcej nie zdradzimy - sami zobaczcie!

Stranger Things 3: obsada, nowe szczegóły

Na początku ubiegłego roku internet obiegła informacja się, że jedną z ról w "Stranger Things 3" otrzymała Maya Thurman-Hawke - córka Umy Thurman i Ethana Hawke'a. Amerykanka wcieli się w Robin, znudzoną swoją pracą alternatywną dziewczynę, której marzy się przygoda. Na dodatek, zamiast murów szkolnych zobaczymy, jak nasi ulubieni bohaterowie spędzają wakacje w 1985 roku. Nie martwcie się, nadal będzie mrocznie i trochę przerażająco. Podczas ostatniego PaleyFest, Shawn Levy, reżyser i producent wykonawczy serialu potwierdził, że Jedenastka i Mike oraz Lucas i Max będą ze sobą oficjalnie "chodzić". Jednak jak to bywa w przypadku nastoletnich związków nie są one zbyt trwałe... Co więcej, historia Willa nie będzie już głównym wątkiem, pojawią się też nowe potwory. W planach jest również rozbudowa roli młodszej siostry Lucasa, Eriki i wprowadzenie trzech dorosłych bohaterów do "Stranger Things 3". Zwiększy się również wątek Steve'a.