Odkrywanie możecie zacząć z lampką prosecco w Dzień i Noc na Placu Mirowskim. To klimatyczne miejsce w kultowej Hali Mirowskiej z pyszną kuchnią, które warto odwiedzić również w późnych godzinach "afteru" - noc jest tu naprawdę długa. Z Placu Mirowskiego, niedaleko, bo przy ulicy Nowogrodzkiej warto zawitać do trzech lokali: Weles Bar, Art Sushi i Beef and Pepper. W pierwszym, dzięki karcie Big City Life i Warszawa Kobiet,  barmani uraczą was autorskim koktajlem Big City Life, w kolejnym napijecie się japońskiego wina "on the house", a w ostatnim znajdziecie świetne steki i więcej trunków w pakiecie. 

Jeśli Warszawa, to Wisła. Na Wioślarskiej są dwa wyjątkowe miejsca. Ten Warszawiak przywita was dowolnym autorskim koktajlem lub kawą, czy herbatą, a wybitni kucharze uraczą daniami rodem z tamtych czasów, jednak w nowej, współczesnej odsłonie. W piątek lub sobotę warto zapukać również do drzwi Ogrodów Wisła. 

Kolejnym punktem, który musicie odwiedzić, to Powiśle i kultowa już Warszawa Powiśle, gdzie klimat rodem z europejskich miast czuć z daleka. Warszawa Powiśle powita was autorskim koktajlem Big City Life! Słynna ulica Mazowiecka? Wybierzcie Room 13 lub Level 27. Niespodzianki czekają na Was również w Momu przy placu Teatralnym i w restauracji Pera. 

W ramach karty można skorzystać również z innowacyjnego treningu BodyTec20+, gdzie pod okiem profesjonalnych trenerów poruszycie nawet te mięśnie, o których nie mieliście pojęcia. Jeśli nie jesteście fankami tego typu ćwiczeń, zajrzyjcie na niesamowicie energetyczne zajęcia Organic Dance prowadzone przez Adama Adamonisa. A żeby trening nie poszedł na marne karta Warszawa Kobiet umożliwia indywidualną opiekę dietetyka z 4 Your Health, który nie dość, że zweryfikuje wasze nawyki żywieniowe i pomoże w diagnozie zdrowia, to jeszcze przygotuje 14-dniowy plan żywieniowy.

Więcej przyjemności dla ciała? Co powiecie na tajski masaż w Thai Sun i regenerację w Klinice Femmed? Swoje oferty w ramach karty udostępnili również Wileńska Clinic i Depli Concept.

Widzimy się na mieście!