Bezcenne chwile

Zbliżeniowe płatności często ratują nas na co dzień. Nie dość, że nie musimy mieć przy sobie całego portfela i możemy nosić modne mikro torebki (w stylu kultowego już modelu Chiquito od Jacquemus), to o wiele szybciej i wygodniej możemy płacić za nasze zakupy, bez zbędnego marnowania czasu przy kasie. Ze względu na wygodę decydujemy się często na robienie zakupów online, które po kilku dniach znajdują się pod naszymi drzwiami, a dzięki internetowej płatności kartą zyskujemy dodatkowe korzyści.

W programie Mastercard® Bezcenne® Chwile, do którego mogą przystąpić właściciele kart Mastercard, każda transakcja przybliża Cię do realizacji Twojej pasji. Bezcenne przeżycia i nagrody, które czekają na użytkowników programu Mastercard Bezcenne Chwile zostały podzielone na 8 kategorii. Wśród nich jest muzyka, sport, kulinaria, czy pomaganie. Zebrane punkty możesz wymienić na bilet na Open’er Festival czy wyjazd na Festiwal Filmowy w Cannes. Jak najszybciej osiągnąć swój cel? Wystarczy dokonywać płatności u partnerów programu. Jeżeli w drodze do pracy zatankujesz samochód na stacji Circle K, urodzinowy prezent dla przyjaciółki kupisz w Empiku czy Homla, a nowy zapach na jesień wybierzesz w perfumerii Douglas, to szybciej będziesz mogła zrealizować swoją pasję lub po prostu umilić sobie i swoim bliskim dzień.

Najnowszy seans w Multikinie to świetna okazja, żeby spędzić miło wieczór z ukochaną osobą, a dzięki bonom podarunkowym do W.Kruk zaopatrzysz się w modną biżuterię na nowy sezon. Możesz też zrobić zakupy na frisco.pl bez wychodzenia z domu, dzięki czemu zaoszczędzisz czas na sobotni lunch w Hard Rock Cafe, a Twój cel realizuje się praktycznie sam. Pamiętaj, że do realizacji Twojej pasji przybliżają Cię także zakupy robione przez strony internetowe Partnerów programu. Nie zwlekaj! Wejdź na www.bezcennechwile.pl i przeżyj swoją pierwszą bezcenną chwilę.

 

Jak to działa? 

Sprawdź czy Twoja karta Mastercard należy do programu i zarejestruj się na stronie internetowej www.bezcennechwile.pl. Następnie możesz wybrać nagrodę, która stanie się Twoim celem. Zbieraj punkty za każdą płatność bezgotówkową Mastercard. Pamiętaj, że szybciej zrealizujesz swój cel płacąc u partnerów programu i korzystając z ofert specjalnych. Po zrealizowaniu celu odbierasz nagrodę i… przeżywasz bezcenne chwile!