Urokliwie położony kompleks hotelowy Manor House SPA **** Pałac Odrowążów***** łączy wspaniałą, polską historię (od XII w.) ze współczesnym luksusem i dobrą energią natury. Zgodnie z holistyczną filozofią - to od lat najlepszy holistyczny hotel SPA w Polsce - na organizm człowieka patrzy się tu całościowo, a o Gości dba na każdym poziomie. Autorski program odmładzający Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia® bazuje na fenomenie ludzkiego organizmu – jego umiejętności do autoregeneracji. Naturalne metody pobudzają procesy odnawiania się komórek, skutecznie oczyszczają i odblokowują przepływ energii.

Przebywanie w miejscach o wysokiej biowitalności jest bezcenne dla organizmu: pobudza siły witalne, sprzyja poprawie samopoczucia, stanu zdrowia i ogólnej kondycji, wzmaga także motywację do działania. Warto wybrać się do posiadłości Manor House SPA w mazowieckich Chlewiskach, która jest nazywana Polskim Centrum Biowitalności. Nawet w kilka dni można tu zregenerować organizm.

Eksperci Biowitalnego SPA polecają: oczyszczające kąpiele żywiczne, lecznicze kąpiele ofuro w wysokich wannach (również dla dwojga), akupresurę magnetyczną za pomocą baniek HACI, masaże twarzy bańką próżniową o efekcie porównywalnym do botoksu czy terapię czaszkowo-krzyżową - to jedna z najbezpieczniejszych metod redukujących stres i przywracających równowagę organizmu, która znakomicie poprawia nastrój i przywraca radość życia. Warto skorzystać z seansów saunowych w Łaźniach Rzymskich, bezchlorowego basenu z idealną dla skóry wrażliwej ożywioną wodą oraz Gabinetów Bioodnowy z szeroką gamą oryginalnych zabiegów. Niezapomnianym przeżyciem są koncerty na misy i gongi tybetańskie.

Manor House SPA jest prawdziwą oazą ciszy i spokoju. To hotel dla dorosłych (dla Gości powyżej 12 roku życia), przyjazny weganom i alergikom. Otacza go przepiękny, zabytkowy park z energetycznym Ogrodem Medytacji, Witalną Wioską® SPA i wieloma miejscami przeznaczonymi do relaksu na świeżym powietrzu. Do kompleksu należy także stajnia koni. W hotelowej restauracji serwuje się tradycyjną polską kuchnię, menu wegańskie oraz zdrową Dietę Życia.

Dbanie o siebie i odpoczynek to dobre nawyki. Masaże, kąpiele i zdrowy sen mają dobroczynny wpływ na organizm, a hotel Manor House SPA to miejsce, gdzie łatwo o błogi relaks i osiągnięcie dobrostanu. Niezależnie od pogody i pory roku, zawsze jest dobry czas na urlop w SPA.