Kochasz muzykę i modę? Instagram traktujesz jak swoją prywatną galerię sztuki, a postem na Facebooku potrafisz zelektryzować swoich znajomych? A może marzysz o tym, żeby choć na chwilę stać się częścią redakcji ELLE

Zostań naszą korespondentką festiwalową i zrelacjonuj z nami jedną z największych imprez muzycznych tego lata - festiwal Tauron Nowa Muzyka w Katowicach. Wraz z H&M zaprosimy Cię pod samą scenę - otrzymasz od nas bilety na festiwal, 500 złotych na zakupy w sklepie H&M, przejmiesz festiwalowy Instagram ELLE, będziesz brać udział w plenerowych kolegiach redakcyjnych, razem poszukamy najlepiej ubranych ludzi a Ty po prostu dołączysz do naszej festiwalowej ekipy!

Co musisz zrobić?

1. Wrzuć na swój Instagram zdjęcie, które najlepiej pokaże, dlaczego to Ty musisz zostać festiwalową korespondentką ELLE i H&M Summer Beats. Zdjęcie musi być Twojego autorstwa - inne będą dyskwalifikowane. Jury weźmie też pod uwagę wizerunek całego Twojego profilu!

2. Opisz swoje zdjęcie w najbardziej kreatywny sposób. Koniecznie dodaj hasztagi: #ELLESummerBeats #hm i oznacz profile: @ellepolska i @hm.

3. Masz czas do 10 sierpnia. Trzymaj kciuki!

* Organizator konkursu pokrywa koszt biletu na festiwal i funduje voucher na zakupy. Dojazd na miejsce wydarzenia i zakwaterowanie pozostaje po stronie laureata. Regulamin znajdziesz poniżej!

Zobacz line-up festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach >>

REGULAMIN KONKURSU_H&m.pdf