Jakie metody działają najszybciej?

  • Nie ma sezonu bikini i boskiego ciała bez endermologii LPG. To już kultowy zabieg na ciało. Działa na tkankę tłuszczową i skórę mechanicznie, stymulując lipolizę oraz produkcję kolagenu i elastyny. Efekt? Mniejsze obwody, lekkie nogi, zero cellulitu i świetne samopoczucie:-) Należy go wykonywać dosyć często, nawet 2-3 razy w tygodniu, w serii ok. 10-12 powtórzeń, aby w pełni docenić jego zalety. A najlepiej już na stałe włączyć go do stylu życia – wtedy na pokazanie się bikini będziesz gotowa przez 365 dni w roku!
  • Accent Prime to ekspresowy zabieg z kategorii „body all over”. Dzięki zaawansowanej technologii łączącej ultradźwięki i falę radiową pozwala pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej i cellulitu, widocznie poprawia jędrność i gęstość skóry. Dzięki specjalnemu aplikatorowi zabieg trwa tylko 20 minut, a pierwsze efekty zobaczysz już po jednej sesji – dla tych spektakularnych i wymarzonych trzeba natomiast wykonać serię ok. 4-8 powtórzeń.
  • Storz D-Actor kosmetolożki nazywają „młotem pneumatycznym” na uporczywy, zwłókniały cellulit. Brzmi po męsku, ale działa ultrakobieco – pomagając szybko uzyskać poprawę wyglądu skóry i redukcję tkanki tłuszczowej. Technologia ta wykorzystuje falę akustyczną (uderzeniową), która w naturalny, mechaniczny sposób pobudza metabolizm komórek tłuszczowych, a efekty są widoczne i odczuwalne już po jednorazowym „uderzeniu”. Metodę tę można też łączyć z innymi technologiami dla zwiększenia efektywności terapii.

To jednak nie wszystko…

Praca w domu

Uzupełnieniem zabiegów profesjonalnych jest pielęgnacja domowa. Regularne stosowanie kremów, żeli i balsamów do ciała pozwala zintensyfikować i przedłużyć efekty uzyskane w gabinecie. Do wyboru masz doskonale komponujące się z technologiami produkty profesjonalne, cudownie pachnące i niezwykle skuteczne kosmetyki Vagheggi – na szczególną uwagę zasługują linia Sikelia – o działaniu ujędrniającym i wyszczuplającym oraz obłędnym, słonecznym zapachu cytrusów.


 

Działanie od środka

Jeśli jesteś fanką endermologii LPG docenisz 14-dniowy koncentrat hamujący powstawanie cellulitu. Wygodne „shoty” działają ujędrniająco, drenują i eliminują obrzęki, obkurczają komórki tłuszczowe.