Jak to możliwe? OPPO, producent smartfonów z tą technologią, świetnie rozumie potrzeby nowoczesnych i aktywnych ludzi. Marka nie poprzestała na zaawansowanych procesorach i wyświetlaczach, i postanowiła zadbać także o te najbardziej podstawowe kwestie - baterie. Smartfony OPPO z technologią ładowania SuperVOOC to totalne „must have” dla wszystkich, którzy żyją szybko i intensywnie. Z takim rozwiązaniem masz pewność, że zawsze zadzwonisz, odpiszesz na ważną wiadomość czy zdążysz uchwycić na zdjęciu te wyjątkowe „momenty”!

Co dwie to nie jedna

10 minut – to dokładnie tyle ile potrzebujesz, żeby poprawić makijaż przed imprezą czy spakować rzeczy do pracy. Dokładnie tyle potrzebują też telefony OPPO, by być gotowe na kolejne godziny pracy. W czasie, kiedy Ty zbierasz się do wyjścia, smartfon naładuje się aż do 40% - sprawdzone, przetestowane i potwierdzone certyfikatami info! Wszystko za sprawą oryginalnej budowy - producent postanowił użyć nie jednego dużego, a dwóch mniejszych akumulatorów, które ładują się jednocześnie. Dzięki temu smartfon zawsze jest gotowy do działania - nie nagrzewa się, a cały proces ładowania przebiega bezpiecznie i ekspresowo!

Technologia SuperVOOC dostępna jest już w dwóch przepięknych modelach OPPO. Jeden z nich to RX17 PRO - smartfon, z którym foto-relacja z wieczornego wyjścia to czysta przyjemność. Wykonanie, jasnego, wyraźnego zdjęcia jest niezwykle proste, nawet, gdy otoczenie nie sprzyja sesji. OPPO RX17 Pro posiada aparat, który automatycznie dostosowuje się do warunków oświetleniowych i dobierze najlepsze ustawienia. Co więcej, zachwyci Twoich znajomych designerskim wyglądem - gradientowe kombinacje kolorów dające efekt 3D, robią fenomenalne wrażenie! SupeVOOC i świetna kamera to nie wszystko. RX17 PRO posiada także wtopiony w ekran czytnik linii papilarnych i wiele innych innowacji.

Super szybkie ładowanie posiada także inny smartfon OPPO. Model Find X potrzebuje zaledwie 35 minut, by naładować się do pełna! To dzieło sztuki z wysuwanym modułem, w którym umieszczono przednią i tylną kamerę. Dzięki temu zarówno wyświetlacz, jak i plecki smartfona to idealnie gładkie powierzchnie. Nic nie zaburza ich minimalizmu i eleganckiej prostoty, a ukryte w automatycznie wysuwanej szufladce obiektywy są chronione przed zarysowaniami. Nie straszne im klucze i inne niebezpieczeństwa, które czyhają w naszych torebkach!