Rynek audiofilski został zdominowany przez mężczyzn - co do tego nie ma wątpliwości. Dotychczas to właśnie panowie narzucali na producentów tego typu sprzętów swoje wymogi - zarówno te techniczne, jak i designerskie. W ofercie "muzycznych" brandów na próżno było więc szukać damskich akcentów. Nie wszystko jednak stracone! W te święta w dziale "audio" również my znajdziemy wymarzony prezent dla siebie. Męski Mikołaj niech go tylko ładnie zapakuje ;) 

Huawei Freebuds... lipstick! 

"Who's that lipstick on the glass?" - chciałoby się zaśpiewać na ich widok. Marka Huawei wprowadziła do sprzedaży w Polsce luksusową edycję bezprzewodowych Huawei FreeBuds, które wyglądają jak... szminka! Same w sobie są czerwone, a ich etui przypomina opakowanie ulubionej pomadki. I tak, ma również podobny rozmiar. Ale! Te słuchawki to znacznie więcej, niż piękny, kobiecy design. Zastosowano w nich najnowsze rozwiązania technologiczne, które zapewniają najlepszej jakości dźwięk - zadowoli nawet najbardziej wymagające melomanki. 

Słuchawki FreeBuds Lipstick wyposażone są w technologię aktywnej redukcji szumów (ANC), która pozwala odciąć się od dźwięków zewnętrznych, jak ruchliwa ulica czy gwar kawiarni. Wykorzystują hybrydową technologię podwójnych mikrofonów, która zapewnia jeszcze lepszą redukcję szumów w słuchawkach typu open-fit. Jako pierwsze douszne słuchawki w branży, wykorzystują technologię Adaptive Ear-Matching (AEM), która wykrywa kształt kanału słuchowego oraz warunki użytkowania i automatycznie dostosowuje konfigurację redukcji szumów do naszych indywidualnych cech. 

A żeby tego było mało, to słuchawki dodatkowo są bardzo lekkie - pojedyncza słuchawka FreeBuds Lipstick waży zaledwie 4,1 gramów. Dodatkowo słuchawki można połączyć jednocześnie z dwoma urządzeniami - na przykład słuchając muzyki na komputerze, bez rozłączania urządzenia możemy odbierać rozmowy na smartfonie. Tak wygląda najwyższy poziom multitaskingu! "Co najlepsze, te słuchawki imitują szminkę nie tylko kształtem, ale też rozmiarem. A to, że w kobiecej torebce nie mieści się już nawet telefon, to wiemy wszystkie. I wszystkie wiemy również, że szminka mieści się zawsze. Wszędzie „chodzą” ze mną i ułatwiają mi życie. I nie wypadają z uszu! Mam wrażenie, że zostały skrojone specjalnie, pod kobiece ucho" - powiedziała w rozmowie z ELLE.pl Paulina Krupińska, gwiazda biorąca udział w kampanii Huawei FreeBuds Lipsticks.

Mamy też dobrą wiadomość przed Świętami. Każdy kto kupi FreeBuds Lipstick do 2 stycznia, otrzyma voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w perfumeriach Douglas!

Urządzenie dostępne jest na stronie internetowej huawei.pl, a także w sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia, w RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, Neonet, x-kom i Komputronik i w strefie marki na Allegro.