"Justin i ja nie byliśmy blisko przez długi czas. Kiedy miałem dziewięć lat Justin był moim Michaelem Jacksonem. On był wszystkim. Był tym, o kim wszyscy rozmawiali, piosenkarzem, którego piosenki śpiewali wszyscy i do których tańczyli wszyscy. On zainspirował mnie do śpiewania" - wyznał Mendes w rozmowie z magazynem VMAN. Te słowa tłumaczą wszystko. Duet nie mógł być więc niczym innym, niż emocjonalną opowieścią o drodze do sławy, blasku początków i zwątpieniu na szczycie. Posłuchajcie: 

Miałem piętnaście lat, kiedy świat postawił mnie na piedestale

Marzyłem o dawaniu koncertów i tworzeniu wspomnień

Zdenerwowany ich zazdrością zrobiłem kilka złych ruchów, próbując zachowywać się cool

Teledysk do piosenki wyreżyserował Colin Tilley. 

"Wonder" 

To już 4 album młodego wokalisty - trzy poprzednie pokryły się platyną (sic!). Premiera "Wonder" zapowiadana jest na 4 grudnia, a poprzedzać ją ma światowa premiera dokumentu "In Wonder", który powstał we współpracy z platformą Netflix. Dokument obejrzycie 23 listopada, ale już teraz w Internecie dostępny jest trailer: 

"Na całym świecie Shawn Mendes sprzedał ponad 20 mln albumów i 175 mln singli. Jego katalog liczy ponad 31 miliardów streamów i ponad 8 miliardów wyświetleń na YouTube. Mendes zagrał dwie wyprzedane światowe trasy koncertowe z ponad milionem sprzedanych biletów (w tym w takich legendarnych miejscach jak Madison Square Garden czy O2 Arena w Londynie, które wyprzedały się w minuty). Na swojej ostatniej trasie wyprzedał w kilka minut Rogers Centre w rodzinnym Toronto" - podaje wytwórnia. 

PS Bezpłatny koncert Shawna Mendesa odbędzie się 6 grudnia - każdy, kto chce, może kupić bilet specjalny na to wydarzenie, by wesprzeć fundację artysty.