Czy Shawn Mendes i Camila Cabello są parą? To pytanie zadają sobie zarówno fani artystów, jak i dziennikarze zajmujący się tematyką gwiazd. Te doniesienia byłyby bezpodstawne, gdyby chodziło tylko o ich nowy singiel. 20-letni Kanadyjczyk i kubańsko-amerykańsko-meksykańska piosenkarka nagrali niedawno wakacyjny hit "Señorita". Oficjalny teledysk już zebrał prawie 168 milionów wyświetleń na YouTube, a po ostatnich plotkach ten wynik będzie na pewno o wiele wyższy. Co ich łączy? Shawn Mendes i Camila Cabello przyjaźnią się, czy to coś więcej?

Kaia Gerber i Pete Davidson są razem? Co na to Cindy Crawford? >>

Shawn Mendes i Camila Cabello wykonali "Señorita " na MTV VMA 2019 >>

Shawn Mendes i Camila Cabello są razem? Para świętowała wspólnie 4 lipca

Wszystkiemu winne są ostatnie zdjęcia i rozpad związku 22-letniej Cabello ze starszym o 10 lat Matthew Husseyem. Para spotykała się prawie dwa lata, a informacja o zerwaniu dotarła do mediów pod koniec czerwca. Camila jest singielką od niedawna, ale wiele wskazuje na to, że ten stan szybko się zmieni. Chodzi o zdjęcia i filmiki, które już krążą po internecie. Widać na nich jak Shawn Mendes i Camila Cabello spędzają razem czas na imprezie "Red, White & Bootsy" w Malibu. Party zorganizowano w ramach celebracji 4 lipca, czyli święta Niepodległości w USA. Dzień wcześniej paparazzi przyłapali ich wieczorem w West Hollywood, jak trzymali się za ręce. Rzecznicy prasowi artystów nie komentują tych doniesień.

"Señorita" to niejedyny wspólny singiel tej pary. Shawn Mendes i Camila Cabello wydali w 2015 roku utwór "I Know What You Did Last Summer". Zobaczcie wspólne zdjęcia i filmiki gwiazd z imprezy sprzed kilku godzin: