Efektowna interpretacja legendarnej Wody Toaletowej BOSS Bottled – BOSS Bottled Absolute oferuje bardziej intensywny zapach, przeznaczony na wyjątkowe chwile w życiu mężczyzny.

Podobnie jak smoking marki BOSS, zapachy BOSS Bottled  są filarami garderoby wyrafinowanego mężczyzny. Teraz BOSS Bottled Absolute dołącza do oferty Wód Perfumowanych, które dorównują jakości i wyrafinowaniu krawiectwu BOSS.

Zapachy gamy BOSS Bottled, skomponowane przez mistrzynię perfumiarstwa Annick Menardo, umożliwiają Współczesnemu Mężczyźnie wybór takiego produktu, który w pełni zaspokaja jego potrzeby i pozwala mu być najlepszą wersją samego siebie: w każdym miejscu i w każdej sytuacji. BOSS Bottled Absolute dla Niego oddaje hołd ponadczasowej elegancji. Kompozycja otwiera się owocową nutą jabłka, dopełnioną ciepłymi przyprawami korzennymi. W sercu zapachu owocową nutę głowy wzmacnia energetyczna bergamotka i wzbogaca nowy, bogaty aromat śliwki. 

Dynamicznie cytrusowa i ponętnie soczysta kompozycja stanowi klucz do uzależniającej prostoty tego arcydzieła. Drzewna struktura BOSS Bottled, określona przez drzewo oliwne, cedr i sandałowiec, w nowej kreacji zintensyfikowana została drewnem kaszmirowym, które otulono piżmem, aby zapewnić Współczesnemu Mężczyźnie intensywniejszy dreszcz emocji.  

Flakon BOSS Bottled Absolute odzwierciedla charyzmę i pewność siebie mężczyzny, który sięga po zapach. Jego szkło ma nieprzejrzyście antracytowy kolor. Wieńczy go wyrafinowany, srebrny, metalowy korek.

Ceny:

Boss Bottled Absolute EDP 50 ml - 315,00*

Boss Bottled Absolute EDP 100 ml - 415,00*

*Sprzedawca detaliczny ma pełną swobodę w kształtowaniu swojej polityki cenowej