Cierpliwość się opłaciła, możemy się w końcu przekonać co twórcy "Sex Education" wymyślili tym razem. Zanim jednak odcinki pojawiły się na platformie wcześniej mogliśmy podziwiać serię plakatów promocyjnych z obsadą. Inspirowane są botaniką i opisane hasłem "rozwój to projekt grupowy". Wszystkie postery znajdziecie w naszej galerii, a poniżej przeczytacie wszystkie informacje o "Sex Education 3". 

"Sex Education 3": nowe odcinki. Fabuła

Co tym razem wydarzy się w liceum Moordale? Czy życie uczniów placówki znów stanie na głowie? Otis ma dziewczynę, Eric chce uprawiać seks, a Jean będzie mieć dziecko. Aimee odkrywa feminizm, Jackson przeżywa zauroczenie, pewna zagubiona wiadomość głosowa wychodzi na jaw, co więcej, w szkole pojawia się nowa dyrektorka oraz nowi uczniowie. Ta ostatnia informacja mocno zaintrygowała widzów. Kto zatem wcieli się w nową postać?

"Sex Education 3": kto dołączył do obsady?

Na ekranie pojawią się dobrze nam znani Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Connor Swindells, Aimee-Lou Wood, Kedar Williams-Stirling, Chaneil Kular, Simone Ashley, Mimi Keene, Tanya Reynolds czy Mikael Persbrandt. W obsadzie znalazło się też kilka nowych nazwisk. Angaż do "Sex Education 3" otrzymała również Jemima Kirke, którą możecie pamiętać z fantastycznej roli w "Dziewczynach" Leny Dunham. Amerykanka zagrała nową dyrektorkę szkoły. Jej Hope spróbuje przywrócić dawną świetność w liceum Moordale. Czy jej się to uda? Na pewno nowe reguły nie spodobają się licealistom. Na liście nazwisk pojawił się też Jason Isaacs (zagra Petera Groffa, starszego brata Pana Groffa), debiutująca Dua Saleh (wcieli się w niebinarną postać Cal, która uczy się w liceum Moordale), a także Indra Ové czyli zastępcza mama Elsie.​

"Sex Education": kiedy premiera 3. sezonu na Netflix?

Trzeci sezon "Sex Education" właśnie trafił na Netflix - jego premierę zaplanowano 17 września 2021 i będzie liczył sobie (tylko!) 8 odcinków.

"Sex Education 3": zwiastun