Sennik: wypadek samochodowy

Sen o wypadku samochodowym najczęściej interpretowany jest jako przestroga. Ma on za zadanie przestrzec nas przed popełnianiem błędów zarówno na drodze, jak i w życiu codziennym. W senniku można również znaleźć objaśnienie tego snu jako ostrzeżenie przed lekkomyślnością oraz nadejściem sporych kłopotów. Może okazać się, że wskutek napływu nowych problemów będziesz zmuszona podjąć kilka decyzji, które zaważą na całym twoim życiu. Również wtedy zachowaj szczególną ostrożność i dobrze rozważ każde swoje działanie.

Sen, w którym widzisz wypadek samochodowy może być również rozumiany bardzo dosłownie. Nakazuje on zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, unikanie brawury i ściągnięcie nogi z gazu. Jeśli w twoim śnie pojawia się wypadek samochodowy, wypatruj zagrożenia i nie wsiadaj za kierownicę, gdy jesteś zmęczona.

Sen o wypadku samochodowym może być również interpretowany jako symbol złego kierowania swoim życiem. Jeśli podświadomie czujesz, że podejmujesz niewłaściwe decyzje, to sen o kolizji może być projekcją twoich niefortunnych wyborów. Sam wypadek może zaś stanowić swoistą alegorię tego, jakie efekty przynosiły twoje dotychczasowe działania.

Jeśli we śnie udaje ci się przeżyć wypadek samochodowy, może to być symbol nadchodzącej pomyślności. Możliwe jednak, że zanim doświadczysz szczęścia, będziesz musiała stawić cierpieniu. Jeśli wytrwasz, los wynagrodzi twoje starania.

Sennik: pranie. Co oznacza sen o praniu?>>

Sennik: śmierć w wypadku samochodowym

Jeśli we śnie widzimy, że umiera bliska nam osoba, żal i smutek odczuwane są o wiele bardziej, niż w przypadku oglądania śmierci nas samych. Często tego typu snu są odzwierciedleniem naszej troski o najbliższych. Sny o śmierci w wypadku samochodowym często pojawiają się również przed zaplanowaną daleką podróżą i stanowią odbicie naszych wewnętrznych lęków.

Jeśli we śnie to my umieramy w wypadku samochodowym, jest to symbol zachodzącej w nas wewnętrznej przemiany. Śmierć utożsamiana jest z brutalnym zerwaniem z dotychczasowym życiem i przeniesieniem się do nowej, lepszej rzeczywistości. Jeśli natomiast we śnie obserwujesz umieranie swoich bliskich, może to być ostrzeżenie przed pogorszeniem waszych relacji. W takiej sytuacji warto zadbać umocnienie więzi.

Sennik: kłótnia. Co oznacza kłótnia we śnie?>>

Sennik: stłuczka

Sen, w którym w roli głównej występuje stłuczka drogowa może być ostrzeżeniem przed sporymi zmianami w twoim życiu. Finalnie wyjdą one na dobre, ale przedtem będziesz zmuszona pokonać kilka przeciwności losu. Przeszkoda, która pojawi się na twojej drodze może być trudna do usunięcia.

Jeśli w swoim śnie jesteś uczestnikiem stłuczki drogowej, lepiej powstrzymaj się przed inwestowaniem w najbliższym czasie. Taki obraz jest zapowiedzią nadchodzących wydatków, które mocno uszczuplą twój domowy budżet. Jeśli w trakcie stłuczki jesteś tylko obserwatorem lub pasażerem to bardzo możliwe, że w twoim życiu pojawi się ktoś, kto nie będzie ci zbyt przychylny. Osoba ta może działać celowo na twoją niekorzyść, być złośliwa lub próbować blokować wszystkie twoje działania. Jeśli jednak przeciwstawisz się jej, osiągniesz wszystkie zaplanowane przez siebie działania.

Sennik: walizka. Co oznacza walizka we śnie?>>

Sennik: potrącenie przez samochód

Sen, w którym dochodzi do potrącenia przez samochód może być odniesieniem do dużej ilości stresu i nawarstwiających się problemów. Jest to interpretacja mocno symboliczna, sugerująca utratę kontroli nad własnym życiem i umysłem. Jeśli śni ci się, że potrąciło cię auto, najprawdopodobniej nie panujesz nad dużą częścią swojej codzienności i dajesz się ponieść emocjom.

Jeśli we śnie to ty jesteś kierowcą pojazdu, którym ktoś zostaje potrącony to prawdopodobnie obawiasz się, by nie wyrządzić krzywdy bliskiej osobie. Z kolei sen, w którym to ty padasz ofiarą wypadku jest ostrzeżeniem przed nieuczciwą osobą, która kryje swoje prawdziwe zamiary. Sen, w którym zostajesz potrącona to przestroga przed tym, by zbyt szybko nie obdarzać zaufaniem nowo poznanej osoby.