Sennik: były mąż

Były mąż, pojawiający się we śnie, może wzbudzić wiele emocji, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Zdarza się, że senna wizyta takiego gościa wywołuje uczucie nostalgii. W takim przypadku, śniąca najprawdopodobniej wciąż jeszcze nie wyzbyła się wszystkich uczuć, którymi kiedyś darzyła swoją drugą połówkę. Może się jednak zdarzyć, że sen o byłym mężu wywołuje uczucie złości, a w niektórych przypadkach, także wściekłości. Taka reakcja zwykle dotyczy kobiet, którym udało się wyjść z toksycznego związku, jednak sytuacje z przeszłości odcisnęły silne piętno na ich psychice. 

Niektóre senniki interpretują motyw byłego męża, jako zapowiedź wizyty niespodziewanego gościa. Być może, śniącą niebawem odwiedzi dawno niewidziany przyjaciel lub członek rodziny. Jest to jednak bardzo ogólna interpretacja. Aby dobrze zrozumieć sen o byłym mężu, trzeba dokładnie przeanalizować tło, które towarzyszy nocnym wydarzeniom.

Były mąż z inną kobietą

Sen o byłym mężu, w którym widzisz go z inna kobietą, stanowi dla ciebie dobrą informację. Oznacza to, że twój eks partner, zdołał pogodzić się z rozwodem i pozostawi przeszłość za sobą. Jeżeli wcześniej byłaś nękana telefonami, niechcianymi prezentami lub niezapowiedzianymi wizytami, możesz spodziewać się końca tej niekomfortowej sytuacji. Twój były mąż zacznie na nowo układać sobie życie i nic już nie stoi na przeszkodzie przed tym, żebyś mogła zrobić to samo.

Były mąż chce wrócić

Były mąż we śnie, który chce do ciebie wrócić, to jeden z tych symboli, który może napełniać optymizmem lub powodować uczucie złości. Bez względu na reakcję, nie powinnaś interpretować tego symbolu dosłownie. Jeżeli śni ci się były mąż, który chce ponownie wejść w związek z tobą, nie powinnaś się spodziewać, że podejmie próbę powrotu do przeszłości. Po prostu, twoja podświadomość podpowiada ci, że wciąż jeszcze łączą was wspólne sprawy, które wymagają rozwiązania i definitywnego zamknięcia. W przeciwnym wypadku, będzie ci trudno ułożyć sobie życie na nowo. 

Kłótnia z byłym mężem

Kłótnia z byłym mężem nie należy do przyjemnych snów. Dla wielu kobiet, będzie to powrót do bolesnej przeszłości. Taki motyw najczęściej symbolizuje przechowywane w podświadomości wspomnienia o złych chwilach. W innej interpretacji, sen, w którym kłócisz się ze swoim byłym mężem, podpowiada ci, że powinnaś wyzbyć się skrywanego żalu. Najprawdopodobniej nosisz w sobie złość, spowodowaną przebiegiem waszego rozstania. Niestety, działa to jak hamulec, który uniemożliwia ci dalszą podróż przez życie.   

Ślub z byłym mężem

Motyw ślubu z byłym mężem jest wyrazem żalu, który skrywasz głęboko w sobie. Owe rozgoryczenie wynika z pochopnego charakteru decyzji o rozstaniu. Najprawdopodobniej, w głębi duszy czujesz, że dla waszego małżeństwa wciąż jeszcze była nadzieja. Być może wystarczyło tylko nieco bardziej się postarać? Teraz nosisz w sobie tęsknotę za chwilami, które przeżyliście razem i za tymi, które jeszcze mogliście przeżyć. 

Pocałunek z byłym mężem

Sen, w którym całujesz byłego męża, jest dla ciebie ważnym ostrzeżeniem. Wskazuje bowiem, że powinnaś się wystrzegać błędów przeszłości. Być może planujesz powrót do tego, co kiedyś was łączyło. A może chcesz wejść w związek z innym mężczyzną, który jednak nie jest dla ciebie odpowiedni? Ten symbol wskazuje, że powinnaś wstrzymać się z ważnymi decyzjami sercowymi. Żadna, którą teraz podejmiesz, nie będzie dobra. Daj sobie czas, zaakceptuj nową sytuację i dopiero wtedy zacznij myśleć o układaniu sobie życia.

Śmierć byłego męża

Sen o śmierci byłego męża może wywołać niepokój, jednak nie powinnaś się bać tego symbolu. Oznacza on bowiem, że definitywnie zamknęłaś ten rozdział i jesteś gotowa, by dalej kroczyć przez życie. Jeżeli motyw śmierci byłego męża pojawił się w twoim śnie, gdy już jesteś w nowym związku, możesz się spodziewać, że twój aktualny partner okaże się tym jedynym.