Czy Selena Gomez obecnie ma chłopaka? Z kim gwiazda dotąd się spotykała? Jakie były powody, dla których relacje te, prędzej czy później, kończyły się? Oto wszystko, co warto wiedzieć na temat rozterek sercowych i związków Seleny Gomez.

Selena Gomez – związki i rozstania

Wśród mężczyzn, z którymi spotykała się Selena Gomez, przewinął się (w kolejności) między innymi: Nick Jonas (w 2008 roku), Taylor Lautner (w 2009 roku), Justin Bieber (od 2011 do 2014 roku), The Weeknd (w 2017 roku). Wraz z końcem 2017 roku piosenkarka i Justin Bieber wrócili do siebie, po czym w 2018 roku ponownie (po raz ostatni już) rozstali się. Związek ten był bez wątpienia jednym z najbardziej medialnych oraz tym, który najsilniej wpłynął zarówno na twórczość, jak i kondycję psychiczną piosenkarki.

Z kim jeszcze w ciągu ostatnich lat widywano Selenę Gomez? Media regularnie donoszą o, krótkotrwałych relacjach, te nie zostały jednak nigdy oficjalnie potwierdzone (jednym z nich jest ostatni, rzekomy romans Gomez i Chrisa Evansa). Na chwilę obecną piosenkarka rozwija się na wielu płaszczyznach i jest szczęśliwą singielką. 

Selena Gomez i Nick Jonas: 2008 rok

Jednym z pierwszych, medialnych partnerów Seleny Gomez był Nick Jonas, amerykański piosenkarz, autor tekstów i aktor. Artystka zagrała nawet w teledysku do jego piosenki „Burnin' Up”. Para spotykała się ze sobą w 2008 roku.

Selena Gomez i Taylor Lautner: 2009 rok

W 2009 roku Selena Gomez spotykała się z gwiazdą „Zmierzchu". Ulubieniec nastolatek, Taylor Lautner, poznał Selenę, kiedy odwiedzał Kristen Stewart w hotelu, w którym mieszkała wówczas również piosenkarka. Okazało się, że aktor często mijał ją na hotelowym korytarzu i wtedy właśnie pomiędzy nimi zaiskrzyło. Był to moment, w którym zaczęli wspólnie wychodzić i pojawiać się publicznie.

Media oszalały na punkcie tego duetu. Gomez w wielu wywiadach zaznaczała, że silne zainteresowanie paparazzi było zarówno dla niej, jak i dla jej partnera, Taylora, niezwykle uciążliwe. Za każdym razem ciągnął się za nimi sznur zainteresowanych ich relacją ludzi, kiedy oni pragnęli bliżej się poznać i spędzić wspólnie czas. Być może dlatego właśnie relacja ta nie przetrwała próby czasu. Mimo rozpadu związku, Gomez i Lautner do dziś utrzymują ze sobą przyjazne relacje.

Selena Gomez i Justin Bieber: od 2011 do 2014 roku oraz 2017-2018

Najbardziej znanym partnerem Seleny Gomez był, wspomniany wyżej, Justin Bieber. Po raz pierwszy artyści zostali sfotografowani przez paparazzi w 2010 roku, kiedy jedli wspólnie naleśniki. Początkowo Gomez zaprzeczała w wywiadach, jakoby łączyło ich coś więcej. Z czasem jednak stało się oczywiste, że Selena i Justin tworzą (niezwykle uroczą zresztą) parę.

Ich burzliwy związek trwał przez kilka lat, a dokładniej od 2011 roku do 2014 (z kilkoma przerwami). Głównym powodem rozstania pary w 2014 roku miał być fakt, że Selena znalazła na telefonie Justina zdjęcia Kylie Jenner. Bieber po ich pierwszym rozstaniu (w tym samym roku) opublikował w sieci czarno-białe zdjęcie z Gomez, które podpisał: „Nasza miłość jest bezwarunkowa".

Co ciekawe, jakiś czas później na jego profilu pojawiła się przez moment fotografia Mirandy Kerr (w tę relację zaangażowany był również jej były mąż, Orlando Bloom – podobno doszło nawet do bójki pomiędzy nim, a Bieberem). W październiku 2014 roku Gomez rozstała się z Justinem ze względu na jego rzekome, równoległe „tajne" związki (chodziło o Kendall Jenner).

Selena Gomez i Orlando Bloom: 2014 rok

Ta historia jest bardzo krótka i tajemnicza. Gomez, podobnie jak Bloom, stanowczo zaprzecza, że kiedykolwiek łączyło ich coś więcej. W mediach pojawiły się jednak liczne doniesienia na temat romansu gwiazd, który w 2014 roku miał być odpowiedzią na rzekomy flirt Justina Biebera i Mirandy Kerr (byłej żony Orlando). 

Selena Gomez i Zedd: 2015 rok

Piosenkarka spotykała się także z rosyjsko-niemieckim DJ-em, producentem i autorem tekstów. Ten epizod trwał zaledwie 3 miesiące (od stycznia do marca 2015 roku). Na początku tworzyli wspólnie muzykę, jednak fani szybko zorientowali się, że prawdopodobnie tworzą... coś znacznie więcej. Po latach od rozstania Zedd przyznał, że prawdopodobnie nie był gotowy na tak duże zainteresowanie mediów ich związkiem. Podobno próbowano włamywać się do telefonów jego znajomych oraz dzwoniono do jego rodziców, co nie wpłynęło dobrze na tę relację.

Selena Gomez i Samuel Krost: 2016 rok

W 2016 roku (styczeń) Selena Gomez przez krótką chwilę spotykała się z przyjacielem Gigi Hadid. Samuel Krost potwierdził ten związek kilka lat później, w bardzo ciepłych słowach wypowiadając się o swojej byłej partnerce. Jak stwierdził, to dzięki piosenkarce dowiedział się, że prawdziwa miłość istnieje.

Selena Gomez i Charlie Puth: 2016 rok

Selena Gomez i Charlie Puth spotykali się w 2016 roku, próbując stworzyć wspólnie coś więcej. Amerykański piosenkarz przyznał po latach, że związek ten był krótki, ale miał na niego duży wpływ. Stwierdził też, że niestety nie był wówczas jedyną osobą, o której myślała Gomez i, rzekomo, miał tego świadomość, wkraczając w ten związek. Nietrudno oczywiście domyślić się, o kim mowa... 

Selena Gomez i The Weeknd: 2017 rok

Przedostatnią, oficjalną relacją Seleny Gomez był związek artystki z wokalistą The Weeknd. Abel Makkonen Tesfaye to kanadyjski piosenkarz, producent muzyczny oraz autor tekstów. Piosenkarka spotykała się z nim w 2017 roku. Początkowo do sieci wypłynęły ich wspólne zdjęcia, na których artyści obdarowywali się namiętnymi pocałunkami w Santa Monica. Następnie para udała się na wspólną, romantyczną wycieczkę do Włoch. Przygoda ta trwała kilka miesięcy. W kwietniu Selena Gomez po raz pierwszy opublikowała ich wspólne zdjęcia na swoim Instagramie.

We wrześniu 2017 roku artystka przeszła operację przeszczepu nerki. I choć niejednokrotnie twierdziła, że ówczesny chłopak był dla mniej ogromnym wsparciem, najprawdopodobniej ze względu na nadmiar obowiązków i trasę koncertową piosenkarza, w październiku podjęli decyzję o rozstaniu.

Selena Gomez i Justin Bieber: 2017-2018 rok

Wielki powrót? Podjęta w 2014 roku decyzja dotycząca rozstania Gomez i Biebera nie była ostateczna. Kilka lat później, czyli w październiku 2017 roku, Gomez i Bieber wrócili do siebie. Podobno widziano ich razem jeszcze zanim Selena oficjalnie rozstała się z The Weeknd. Przez jakiś czas w mediach pojawiały się zdjęcia pary, która nie szczędziła sobie czułości. Finalnie Gomez i Bieber rozstali się zaledwie kilka miesięcy później, w marcu 2018 roku. Z tej okazji narodziło się kilka miłosnych piosenek Gomez. Dalsza historia jest już znana - Justin poślubił modelkę, Hailey Bieber na krótko po tym, jak rozstał się z Seleną. 

 

_______________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.