Selena Gomez chce skasować swój instagram? Mamy nadzieję, że to tylko kolejna plotka na temat Amerykanki. Serwisy internetowe na całym świecie podają tę informację, a fani gwiazdy są skonsternowani decyzją ich idolki. Przypomnijmy, Selena Gomez jest jednym z najpopularniejszych celebrytów na insta, przez lata była nawet nazywana królową tej aplikacji - zgarnęła najwięcej obserwatorów w historii apki. Pod koniec zeszłego roku zdetronizował ją Cristiano Ronaldo, ale Gomez to nadal jedna z najważniejszych osób dla twórców instagrama. Selena przyciągnęła ponad 152 miliony osób na swój profil. Dlaczego zamierza się teraz odciąć?

Modne fryzury 2020: Selena Gomez ma teraz włosy inspirowane cięciem Rachel z serialu "Przyjaciele". Słynny trend z połowy lat 90. powraca >>

To zdjęcie Seleny Gomez ma już ponad 8 milionów polubień. Gwiazda jest na nim bez makijażu >>

Selena Gomez i Niall Horan są parą? >>

Selena Gomez zamierza skasować swój instagram? 

To nie pierwszy raz, kiedy Selena Gomez zamierza się odciąć od tego kanału społecznościowego. Przez kilka miesięcy nic nie publikowała na swoim profilu, a powodem był zły stan psychiczny gwiazdy. "Ostatni rok był zdecydowanie rokiem autorefleksji, wyzwań i wzrostu. To zawsze te wyzwania pokazują ci, kim jesteś i co potrafisz przezwyciężyć" - napisała wtedy 26-latka pod zdjęciem zamieszczonym po kilkunastu tygodniach przerwy. Teraz Selena Gomez wyznała, że skasowała instagram, ale nie samo konto (nadal możecie na nie wejść), tylko aplikację na telefonie. Dlaczego? Miała dość negatywnych komentarzy i trolli. To dla niej po prostu za dużo. Punktowanie każdej wady, czy wpadki wpływa na psychikę, także znanych osób. Według artystki serwisy społecznościowe są niebezpieczne i niezdrowe dla młodych ludzi, zwłaszcza dla tych, którzy spędzają za dużo czasu w internecie.

"Wszystkie te komentarze wpływają na mnie, wpędzają w depresję. Sprawiają, że nie czuję się dobrze, patrzę na moje ciało inaczej, dlatego nie mam (instagrama, przyp. red.) na swoim telefonie. Mam go na telefonie kogoś innego i jeśli czuję, że chcę się czymś podzielić z moimi fanami, to wtedy z niego korzystam".

To nie pierwszy raz, kiedy Selena Gomez decyduje się na taki krok. W 2017 roku w rozmowie z The New York Times wyznała, że zdarzało jej się usuwać instagram co tydzień. Sprawę postanowił skomentować Adam Mosseri, szef aplikacji. Biznesmen jest rozczarowany zachowaniem Gomez, ale z drugiej strony, chciałby się od niej dowiedzieć, co można zmienić lub zrobić, żeby serwis stał się bezpieczniejszy dla młodych użytkowników. 

Instagram usuwa niektóre filtry. Chodzi o te, które dają efekt jak po operacji plastycznej >>