Ostatnie dni są bardzo intensywne dla Seleny Gomez, która obecnie promuje swój najnowszy album “Rare”, wydany zaledwie na początku stycznia. Artystka przebywa teraz w Nowym Jorku, gdzie niemal codziennie udziela jakiegoś wywiadu, bądź po prostu spotyka się z fanami, odpowiadając na pytania odnośnie swojego nowego wydawnictwa. Prezentując przy tym szereg różnorodnych i zazwyczaj świetnie dobranych stylizacji. Odwiedziła na przykład flagowy nowojorski sklep marki Puma z okazji zorganizowanego tam spotkania z fanami.

Modne fryzury 2020: Selena Gomez ma teraz włosy inspirowane cięciem Rachel z serialu "Przyjaciele". Słynny trend z połowy lat 90. powraca >>

Selena Gomez ma nowy tatuaż! Jak wygląda? >>

Selena Gomez w puchowym płaszczu 

Na tę okazję Selena wybrała - z racji pogody - ciepły, wygodny, ale stylowy i z pomysłem outfit, który może posłużyć za inspirację podczas kompletowania każdej zimowej stylizacji. Selena miała na sobie szary, monochromatyczny i oversize’owy zestaw składający się z zapiętej pod szyję koszuli (370 euro) oraz luźnych spodni (270 euro) od Totême, sneakersy Pumy, których cena wynosi około 110 dolarów, a także duże białe kolczyki koła ze złotymi elementami od Fenty, za które na stronie marki trzeba zapłacić około 330 $. Totême to marka powstała w 2014 roku w Nowym Jorku (choć biuro projektowe znajduje się w Sztokholmie), należąca do Elin Kling i Karla Lindmana. Coś wam mówi to pierwsze nazwisko? 36-latka jest jedną z najpopularniejszych blogerek w Szwecji, a na instagramie obserwuje ją 316 tys. osób. Ubrania z tą metką mają w swojej szafie Hailey Bieber, Rosie Huntington-Whiteley, Martha Hunt, czy Leandra Medine.

Swoją stylizację Selena Gomez uzupełniła złotym łańcuszkiem od Cartiera. Na szczególną uwagę zasługuje jednak płaszcz marki Everlane, który wybrała artystka - długi, puchowy, biały, oversize i o sugestywnej nazwie Sleeping Bag Puffer. Płaszcz ten (jeszcze!) dostępny jest na stronie amerykańskiego brandu, również w kolorze czarnym i karmelowym, za - w przeliczeniu - 790 złotych. Stylizacja Seleny, praktyczna, ale i stylowa, może z pewnością posłużyć jako inspiracja do kompletowania zimowych miejskich outfitów.