Selena Gomez jest jedną z najpopularniejszych gwiazd, i to nie tylko w amerykańskim show-biznesie. Amerykanka może pochwalić się ogromną ilością obserwatorów na instagramie (ponad 153 mln followersów!) - każdy jej krok, nowe zdjęcie, czy wypowiedź są komentowane przez tysiące osób. Ta uwaga niestety przysparza aktorce wielu kłopotów. Z tego względu Selena Gomez zdecydowała się skasować aplikację "instagram" ze swojego telefonu. Po prostu nie chciała dłużej czytać negatywnych komentarzy. Selena musi przecież dbać o swoje zdrowie psychiczne. W październiku ubiegłego roku trafiła do szpitala psychiatrycznego. Powodem były ataki paniki i depresja po przeszczepie nerki (transplantacja miała miejsce we wrześniu 2017 roku), który był konieczny ze względu na toczeń - Selena Gomez od dawna zmagała się z tą chorobą. Okazało się również, że jej wyniki krwi są kiepskie, a przyczyną tego może być leukopenia. Gwiazda po kilku tygodniach "powróciła do świata", ale rzadko bywa na imprezach branżowych czy publikuje posty na insta. Wyjątkiem był festiwal w Cannes, gdzie zaprezentowano nowy film Jima Jarmusha, "Truposze nie umierają". Teraz do sieci trafiły kadry ze ślubu kuzynki, gdzie Selena Gomez była druhną. Jej kreację komentują wszyscy.

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub >>

Selena Gomez  w czarnej sukni na ślubie kuzynki. Gwiazda popełniła gafę?

Fani mają mieszane uczucia... W ubiegły weekend w Dallas odbył się ślub Priscilli DeLeon, kuzynki gwiazdy. Selena Gomez nie tylko była jednym z gości, ale również pełniła obowiązki druhny (wygłosiła nawet przemówienie podczas wesela). Choć Gomez nie opublikowała niczego na instagramie, do sieci trafiły zdjęcia z tej ceremonii. Widać na nich suknię Seleny. Amerykanka miała na sobie długą czarną kreację z odkrytymi ramionami, a to w niektórych krajach czy kulturach jest uważane za faux pas. Czarne i jasne suknie oraz perły są zakazane - wiele osób uważa, że to przynosi pecha. Czy Selena Gomez rzeczywiście popełniła gafę?

Okazuje się, że nie. Nie tylko Selena Gomez wybrała na ślub kuzynki czarną suknię. O kreacje tego typu poprosiła sama panna młoda.W USA, czy w Australii coraz więcej druhen wybiera ciemne sukienki. Ten kontrast w kolorach świetnie wygląda na zdjęciach. Na dodatek w trakcie "panieńskiego" DeLeon zaproszone dziewczyny bawiły się w czarnych kostiumach kąpielowych. Zobaczcie poniżej.

Selena Gomez i jej czarna suknia. Zdjęcia