Selena Gomez jest jedną z najpopularniejszych gwiazd, i to nie tylko w amerykańskim show-biznesie. Amerykanka może pochwalić się ogromną ilością obserwatorów na instagramie (ponad 153 mln followersów!) - każdy jej krok, nowe zdjęcie, czy wypowiedź są komentowane przez tysiące osób. Ta uwaga niestety przysparza aktorce wielu kłopotów. Z tego względu Selena Gomez zdecydowała się skasować aplikację "instagram" ze swojego telefonu. Po prostu nie chciała dłużej czytać negatywnych komentarzy. Selena musi przecież dbać o swoje zdrowie psychiczne. W październiku ubiegłego roku trafiła do szpitala psychiatrycznego. Powodem były ataki paniki i depresja po przeszczepie nerki (transplantacja miała miejsce we wrześniu 2017 roku), który był konieczny ze względu na toczeń - Selena Gomez od dawna zmagała się z tą chorobą. Okazało się również, że jej wyniki krwi są kiepskie, a przyczyną tego może być leukopenia. Gwiazda po kilku tygodniach "powróciła do świata", ale rzadko bywa na imprezach branżowych czy publikuje posty na insta. Wyjątkiem był festiwal w Cannes, gdzie zaprezentowano nowy film Jima Jarmusha, "Truposze nie umierają". Teraz do sieci trafiły kadry ze ślubu kuzynki, gdzie Selena Gomez była druhną. Jej kreację komentują wszyscy.

Te modne paznokcie lansuje Selena Gomez. Poznaj jeden z najpopularniejszych trendów w manicure na 2020 rok >>

Modne fryzury 2020: Selena Gomez ma teraz włosy inspirowane cięciem Rachel z serialu "Przyjaciele". Słynny trend z połowy lat 90. powraca >>

Selena Gomez i Niall Horan są parą? >>

Selena Gomez  w czarnej sukni na ślubie kuzynki. Gwiazda popełniła gafę?

Fani mają mieszane uczucia... W ubiegły weekend w Dallas odbył się ślub Priscilli DeLeon, kuzynki gwiazdy. Selena Gomez nie tylko była jednym z gości, ale również pełniła obowiązki druhny (wygłosiła nawet przemówienie podczas wesela). Choć Gomez nie opublikowała niczego na instagramie, do sieci trafiły zdjęcia z tej ceremonii. Widać na nich suknię Seleny. Amerykanka miała na sobie długą czarną kreację z odkrytymi ramionami, a to w niektórych krajach czy kulturach jest uważane za faux pas. Czarne i jasne suknie oraz perły są zakazane - wiele osób uważa, że to przynosi pecha. Czy Selena Gomez rzeczywiście popełniła gafę?

Okazuje się, że nie. Nie tylko Selena Gomez wybrała na ślub kuzynki czarną suknię. O kreacje tego typu poprosiła sama panna młoda.W USA, czy w Australii coraz więcej druhen wybiera ciemne sukienki. Ten kontrast w kolorach świetnie wygląda na zdjęciach. Na dodatek w trakcie "panieńskiego" DeLeon zaproszone dziewczyny bawiły się w czarnych kostiumach kąpielowych. Zobaczcie poniżej.

Selena Gomez i jej czarna suknia. Zdjęcia

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez David The Stallion (@david23deleon) Lip 21, 2019 o 9:54 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez David The Stallion (@david23deleon) Lip 19, 2019 o 7:44 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Priscilla Cosme (@pmdeleon22) Lip 8, 2019 o 8:51 PDT