Selena Gomez zagra u Woody'ego Allena! Tak, Amerykanka dołączyła właśnie do długiej listy gwiazd, która dostała angaż do produkcji słynnego nowojorczyka. Allen ma na swoim koncie takie filmy jak "Śmietanka towarzyska", "Nieracjonalny mężczyzna", "Magia w blasku księżyca", "Blue Jasmine", "O północy w Paryżu", "Vicky Cristina Barcelona", "Wszystko gra", "Jej wysokość Afrodyta", czy "Annie Hall". W jego filmografii znajdziemy ponad 50 pozycji (w tym także serial "Crisis in Six Scenes"), a na premierę czeka właśnie "Wonder Wheel" z Juno Temple. Allen nie zwalnia tępa i kręci kolejne dzieło, tym razem z Seleną Gomez.

Projekt realizowany dla studia Amazon nie ma jeszcze oficjalnego tytułu ani daty kiedy wejdzie do kin. Wiadomo jedynie, że pojawi się w nim wielu sławnych aktorów. Oprócz Gomez na dużym ekranie pojawią się również: Elle Fanning, Jude Law, Liev Schreiber, Rebecca Hall, Diego Luna, Kelly Rohrbach i Timothée Chalamet. W Nowym Jorku nagrano już pierwsze sceny z Seleną i Timothée - para całuje się w kabriolecie. Zobaczcie:

Selena Gomez i Timothée Chalamet na planie nowego filmu Woody'ego Allena

To nie jest pierwszy film z Seleną Gomez. 25-latka zagrała w "Spring Breakers", "Monte Carlo", czy w serialu "Czarodzieje z Waverly Place".

Selena Gomez na planie nowego filmu Woody'ego Allena >>