Selena Gomez i Justin Bieber (znów) są razem? Czy marzenie fanów ziści się? Wiele na to wskazuje, tak przynajmniej twierdzi źródło magazynu Us Weekly. Zaledwie kilka dni po tym, jak okazało się, że Selena Gomez nie spotyka się już z muzykiem The Weeknd (potwierdziły to wszystkie tytuły, od TMZ po Vanity Fair i ELLE), gwiazda była widziana ze swoim byłym chłopakiem. Związek Gomez i The Weeknd trwał 10 miesięcy i według źródeł amerykańskich magazynów przyczyną jego rozpadu może być różnica charakteru i to, że obojgu trudno było pogodzić swój styl życia i miejsca pobytu.

Hailey Bieber i Justin Bieber wzięli ślub kościelny! Jak wyglądała suknia ślubna panny młodej? Poznaj szczegóły ceremonii >>

Selena Gomez i Justin Bieber byli widziani w kawiarni w JOi Cafe w Westlake Village oraz na przejażdżce rowerowej. Potem wokalistka i aktorka wybrała się na mecz hokejowy piosenkarza. Stara miłość nie rdzewieje? Być może Bieber wspiera Amerykankę w trudnych chwilach, ale tabloidy uważają, że coś jest na rzeczy.

"Justin chce wrócić do Seleny. Co chwilę do niej pisze smsy i spotyka się z nią, kiedy tylko może", ujawnia anonimowe źródło Us Weekly.

Selena Gomez i Justin Bieber zaczęli spotykać się w grudniu 2010 roku. Ich związek (z przerwami) trwał do 2014 roku.