Gdy do internetu trafiła ta informacja, fani najpierw serialu komentowali jaka to wspaniała wiadomość, ale gdy doszli do informacji o tym, że zabraknie jednej z głównych bohaterek już nie było tak wesoło... Na popularnych portalach społecznościowych pojawiły się nawet memy w tym temacie. Z jednej strony, wiadomo było, że Kim Cattrall nie chce wracać do swojej roli Samanthy Jones w serialu "Seks w wielkim mieście" - mówi w o tym w wywiadach od lat, po drugie, aktorka nie pała sympatią do Sarah Jessiki Parker. Przez pierwsze godziny, 64-letnia gwiazda nie komentowała tych doniesień, ale tylko do czasu... Co zrobiła Cattrall?

"Seks w wielkim mieście": Kim Cattrall zareagowała na wieści o nowym sezonie serialu! Co zrobiła aktorka?

W nowym sezonie serialu "Seks w wielkim mieście" pojawią się Carrie, Miranda i Charlotte. Dziś już wiemy, że każda z aktorek otrzyma po 1 mln dolarów za każdy odcinek (!). Plotkuje się, że Cattrall nie wróci z powodu konfliktu z pozostałymi odtwórczyniami głównych ról. Podobno zaczęło się właśnie od gaży. Podczas nagrywania jednego z sezonów produkcji, Cattrall zażądała renegocjacji kontraktu, gdy dowiedziała się ile zarabia Parker. Serialowa Samantha Jones zagroziła nawet odejściem z serialu. To nie koniec problemów. Dwa lata temu, Kim Cattrall nazwała Parker hipokrytką tydzień po niespodziewanej śmierci swojego brata. Brytyjka napisała wówczas na swoich social mediach, że "nie potrzebuje jej miłości i wsparcia w tym tragicznym dla siebie czasie". Kim jasno dała do zrozumienia, że Sarah nie należy do grona przyjaciół i rodziny. Skrytykowała udawaną troskę z jej strony, jako chęć wypromowania się na cudzej tragedii. 

Jak na nowe wieści zareagowała Kim Cattrall? Aktorka nie opublikowała żadnego oświadczenia, ale dała o sobie znać wszystkim fanom serialu "Seks w wielkim mieście". Gwiazda "zalajkowała" jeden z komentarzy na Twitterze. "Absolutnie uwielbiam 'Seks w wielkim mieście' i chociaż smutno mi, że Samantha nie wróci, to przyklaskuję robieniu tego, co dla ciebie najlepsze i myślę, że to świetny przykład stawiania siebie na pierwszym miejscu. Dobra robota, @KimCattrall" - napisał internauta. Celebrytka polubiła właśnie ten wpis. Zobaczcie:

Kim Cattrall zareagowała na jeden z tweetów o "Seksie w wielkim mieście"

"Sex and the City" do tej pory doczekało się sześciu sezonów w HBO. W ramach kontynuacji przygód bohaterek powstały też dwa filmy pełnometrażowe w 2008 i 2010 roku.  Tytuł zdobył wiele nagród - między innymi Emmy i aż 8 statuetek Złotego Globu. "Seks w wielkim mieście" oparty jest na powieści Candace Bushnell z 1997 roku.