Miłosny horoskop na grudzień 2019. Dowiedz się, która planeta teraz rządzi twoim znakiem i jak ta siła wpływa na sprawy łóżkowe:

Baran

Grudzień będzie dla ciebie gorący. Mars, który jest planetą działania, w tym miesiącu ma ogromny wpływ na twoją seksualność. Nie będziesz narzekać na brak łóżkowych doznań. Pełnia księżyca, jaką odczujesz od 11-13 grudnia, sprawi, że zdobędziesz się na wyznanie swojemu partnerowi tego, co naprawdę myślisz i czujesz. Z kolei single od 20.12 poczują siłę Wenus w Wodniku. W tym czasie poznacie kogoś nowego, jednak ta znajomość będzie się wolno rozwijać.

Byk

W grudniu twoja sypialnia będzie pałać zmysłowością. Nastrój się na bardzo pikantny miesiąc! Jednocześnie odczujesz poważną potrzebę poczucia się bezpiecznie w swoim związku. Czas na poważną rozmowę, by powiedzieć na głos, czego oczekujesz od waszej relacji. Mars podróżuje przez Skorpiona naprzeciwko twojego znaku, toteż możesz być poirytowana osobami z twojego bliskiego otoczenia.

Bliźnięta

Chcesz gorętszego, bardziej satysfakcjonującego seksu? Dostaniesz to, czego pragniesz. Jowisz wkracza w twoją sferę zmysłowości, toteż będzie to idealny czas na realizację najśmielszych fantazji. Jeśli jesteś singielką, Wenus właśnie teraz popchnie ku tobie kogoś interesującego, o szerokim światopoglądzie. Wpadniesz po uszy!

Rak

Nadchodzi czas wielu możliwości. Istnieje duża szansa, że ​​w tym miesiącu poznasz kogoś nowego. Jowisz podsunie ci wiele okazji do nawiązania z kimś głębszego kontaktu. Nawet zwykła randka na kanapie z Netflixem może przeistoczyć się w poważny romans. Mars, planeta akcji, sprawi, że będziesz chciała szybko przejść do rzeczy. Jeśli jesteś już w związku, nadszedł czas, aby podkręcić łóżkową atmosferę. W ten sposób zacieśnisz więzi z partnerem.

Lew

W miesiącu Strzelca strzała Amora dopadnie cię właśnie tam, gdzie najmniej się jej spodziewasz. Miej się na baczności szczególnie na imprezach firmowych, bo twoim przyszłym kochankiem może stać się osoba, z którą pracujesz na co dzień. Dla Lwów w związkach grudzień będzie miesiącem randek z lampką wina przy świecach. Może czas spróbować seksu tantrycznego?

Panna

Wpadłaś w wir pracy? Wszechświat daje ci znać, że pora się zrelaksować. Jowisz odpowiada teraz za twoją sferę zmysłowości, dzięki czemu bardziej skupisz się na życiu miłosnym. Księżyc w pełni 12 grudnia na pewno ci przypomni, że jeśli chcesz związku, po prostu musisz znaleźć na niego czas. W wolnej chwili udaj się na randkę lub wyjście towarzyskie, a nie będziesz więcej czuć się samotna.

Waga

Grudzień skłoni cię do refleksji nad tym, czy "twój typ" mężczyzny faktycznie się dla ciebie sprawdza. Jowisz da ci silną potrzebę odcięcia się od przeszłości. Pełnia księżyca 12 grudnia sprawi, że nareszcie poczujesz się gotowa, aby zrezygnować z relacji, która nie jest dla ciebie dobra. Teraz skupisz się na osobach wartych twojego czasu. Wenus wprawi cię w romantyczny nastrój, dzięki czemu chętnie nawiążesz nowe znajomości lub oddasz się randkom ze swoim partnerem.

Skorpion

Skorpiony mają ogromny temperament, toteż w łóżku zawsze się u nich dzieje. Jednak w tym miesiącu ten znak zodiaku poczuje silną potrzebę stabilizacji dla zaspokojenia psychicznych potrzeb. Obudzi się w was chęć zdobycia nie tylko czyjegoś ciała, lecz również serca w pakiecie z umysłem. Mówcie śmiało, czego chcecie, i słuchajcie intuicji, a osiągnięcie pełną satysfakcję. 

Strzelec

Przyzwyczaiłaś się do bycia zdobywczynią? W tym miesiącu spotkasz kogoś, kto poderwie cię pierwszy i kompletnie stracisz dla niego głowę. To może być relacja jak Bonnie i Clyde, bo będziecie się razem świetnie bawić, a na kolejną randkę spontanicznie wybierzecie się nawet za granicę. Zaćmienie Słońca 26 grudnia spowoduje, że będziesz chciała odkryć w łóżku nowe rzeczy. Prawdopodobnie odważysz się na to, o czym nawet wstydziłaś się myśleć.

Koziorożec 

Miej oczy szeroko otwarte, bo właśnie teraz w twoim bliskim gronie pojawi się ktoś interesujący. Jeśli jesteś singielką po 20 grudnia Wenus sprawi, że zaczniesz się zastanawiać, czy nie przekształcić swojego przyjaciela w kochanka. Dla Koziorożców w związku nadszedł idealny czas na spędzanie wspólnie słodkich chwil, jak wieczorne przytulanie się na kanapie czy szczere, luźne rozmowy po seksie. 

Wodnik

Nadszedł czas na twoje życie miłosne. Wenus skieruje ku tobie wielu wielbicieli, którzy będą zabiegać o twoje względy. Jeśli jesteś w związku, zaćmienie Słońca 26 grudnia skłoni cię do refleksji nad tym, czego naprawdę chcesz i potrzebujesz. Po prostu powiedz to na głos do swojego partnera, by wreszcie osiągnąć zamierzony cel.

Ryby

Ten „przyjaciel”, który często pojawia się w twoim otoczeniu, za sprawą Wenus może zaraz przerodzić się w kochanka. W grudniu bogini miłości popycha cię do rozwijania związków partnerskich bardziej niż przyjaźni. Nie masz na myśli nikogo szczególnego? Wyjdź i po prostu porozmawiaj z ludźmi. Masz szansę spotkać kogoś, z kim od razu złapiesz wspólne flow, a to szybko przekształci się w coś więcej.