Jeden kosmetyk, który Rihanna zabrałaby z sobą na bezludną wyspę?

Hector Espinal: Ja wybrałbym co najmniej pięć (śmiech)! Ale w jej przypadku myślę, że byłby to tusz do rzęs. Uwielbia uniesione, podkręcone, pełne objętości rzęsy, które wyglądają seksownie, a do tego naturalnie. Właśnie taki efekt daje nasza nowa mascara Full Frontal. „Otwiera” oko, pozwalając dotrzeć nawet do najmniejszych rzęs. Do tego jest niezwykle odporna na wodę, pot i łzy. Śmiejemy się, że tak jak wszystkie inne kosmetyki Fenty Beauty została przetestowana przez życie. 

No i chyba przez Rihannę?

Oczywiście! To ona jako pierwsza sprawdza każdą nowość, zanim wypuści ją świat. Chce wiedzieć, jak się ją nosi, jak wygląda na zdjęciach. Kiedyś otworzyła przy mnie butelkę wody i nalała ją do nakrętki. „Co ona wyrabia?” – zastanawiałem się. Zamoczyła w niej pędzel, sięgnęła po paletkę Killawatt i nałożyła cień na powiekę. W wersji na mokro zyskał jeszcze piękniejszy blask. 

À propos blasku – jak na jasnej skórze Polek, i to jeszcze zimą, uzyskać efekt rozświetlenia?

Punktem wyjścia jest pielęgnacja. Dokładne oczyszczanie i nawilżanie skóry. Warto zacząć od bazy, która wyrówna koloryt i ułatwi aplikację kolejnych kosmetyków. Jeżeli nakładam rozświetlacz, pamiętam, by delikatnie zmatowić (dla kontrastu) skórę pod oczami i w strefie T. Daje to efekt 3D, a unika się przesady. W makijażu mniej zawsze znaczy więcej.

Mniej nie tylko na twarzy, lecz także w kosmetyczce – to motto Fenty Beauty. Wiele kobiet uwielbia kosmetyki Waszej marki za ich wielofunkcyjność. Jak Ty lubisz je wykorzystywać?

Zawsze zastanawiam się, co jeszcze mogę zrobić z danym produktem. Szminką zastępuję róż do policzków. Korektor w ciemnej tonacji świetnie sprawdza się jako cień do powiek. A jasny, nałożony pod łukiem brwiowym – optycznie powiększa oko.  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri) Sty 21, 2020 o 6:03 PST