Nosalowy Park skłania do ucieczki przed banalnością i zejścia z utartych szlaków. Pozwala doświadczać nieznanego i z nietypowej perspektywy odkrywać to, co już znane. Wierny nowoczesnym trendom w branży hotelarskiej, Hotel w nietypowy sposób ożywia zakopiańską tradycję i przywołuje klimat dwudziestolecia międzywojennego.

Lokalizacja

Nosalowy Park Hotel & Spa położony jest niespełna 500 metrów od Krupówek przy ul. Kościuszki. Mogłoby się wydawać, że gwarna okolica samego centrum miasta nie będzie sprzyjała wypoczynkowi, jednak otaczający budynek bukowy park sprawia, że to wymarzone miejsce do podziwiania widoku Tatr w ciszy i spokoju. 

Dodatkowo, stworzony specjalnie dla tego miejsca przewodnik pozwoli Wam odkryć Zakopane, jakiego nie znacie. "Zakopane. Alternatywny przewodnik”, napisany został przez rodowitą góralkę, Beatę Sabałę Zielińską. Dzięki niemu odkryjecie alternatywą stronę miasta, przedstawioną z perspektywy barwnych anegdot i opowieści jego mieszkańców.

"Odkrywa przed nami znane tylko zakopiańczykom „smaczne” miejsca z dala od Krupówek i odpowiada na nurtujące pytanie: dlaczego w górach pijemy z jednego kieliszka. Przewodnik opisuje wykreowane w sztuce i literaturze, modne i kolorowe  Zakopane, które oferuje tak wiele atrakcji, że może z powodzeniem służyć za cel podróży przez cały rok" - czytamy.

Wystrój 

Wnętrza hotelu zaprojektowała gdańska pracownia Ideograf, sam obiekt - Kahl-Gaczorek Architekci. Wystrój inspirowany był dwoma stylami: secesją i art deco. Dominują odcienie szarości, beżu i brązu, które przełamuje połysk industrialnego złota i nowoczesna czerwień. We wnętrzach Nosalowy Park Hotel & Spa znajdziecie także eleganckie granatowe akcenty i ciemne marmurowe wykończenia, które w połączeniu z minimalistyczną aranżacją pokojów i holi, tworzą pełną kreatywności i odważnych wizji estetyczną perłę. 

Zabytkowy pałac , który stanowi część hotelu -  „Villa Marilor” – powstał w  1905 r. W dwudziestoleciu międzywojennym szczególnie upodobała go sobie ówczesna elita polityczno-artystyczna. Gościł on w tamtym czasie wiele wybitnych postaci, m.in. Wojciecha Kossaka, Stanisława Ignacego Witkiewicza czy Tadeusza Boya-Żeleńskiego

Restauracja w Villi Marilor

Musimy o niej wspomnieć! To nowe, obowiązkowe miejsce na mapie wszystkich miłośników zaskakujących kompozycji. Poprowadzi ją polski mistrz tej dziedziny, Wojciech Modest Amaro. Jak będzie w Heart by Amaro? "To kuchnia stworzona z miłości do ludzi , szacunku do produktu i pasji w odkrywaniu regionalnego bogactwa Tatr. Nie zabraknie w niej również inspiracji z miejsc, które wywarły największy wpływ na kształtowanie się autorskiej kuchni mistrza" - czytamy. 

SPA 

A dokładniej holistyczne NABE SPA. Znajdziecie tam nie tylko eleganckie, luksusowe wnętrza, ale przede wyjątkowe podejście do relaksu. Nie jest to więc klasyczna, hotelowa strefa wellness. Poza basenem, saunami i salą fitness znajdziecie tam więc 8 specjalnych gabinetów, z których każdy posiada prywatną strefę relaksu. Autorskie rytuały, sesje relaksacji z elementami medytacji, zabiegi na łóżku wodnym „Soft Pack" i linia autorskich kosmetyków tworzonych z naturalnych składników - to wszystko oferuje marka NABE, której filozofia oparta jest o holistyczne podejście do pielęgnacji, które jak wiecie jest nam bardzo bliskie. 

Nosalowy Park Hotel & Spzostanie otwarty już 1 lipca! Poza przyjmowaniem indywidualnych gości, hotel organizuje także kameralne wesela (idealne miejsce dla miłośniczek stylu glamour), bankiety oraz konferencje.