Do szerokiej oferty polskich festiwali muzycznych dołączył właśnie kolejny. Salt Wave Festival na swoje miejsce wybrał helskie wybrzeże i to właśnie tam przeniesie nas w klimat campingu rodem z lat 90., końcówki lata, nowoczesnych trendów i prawdziwego chilloutu. Kogo zobaczymy festiwalowej scenie tego wydarzenia? Szykujcie się na najlepsze - w line-upie ogłoszono: The Cinematic Orchestra, Jacob Banks, PRO8L3M, WhoMadeWho, Fisz Emade Tworzywo, Kamp! i wielu innych.

"To zachłanna kradzież ostatnich chwil lata. Wspomnień, których dźwięki na długo zapadają w pamięć" mówią organizatorzy Salt Wave, który ma być festiwalem butikowym. "Powstał z myślą o tych, którzy po pierwszych letnich festiwalowych przeżyciach, z początkiem lipca zaszywają się w przyczepie na cały sezon wakacyjny, niczego nie planując. Czas nigdzie tutaj nie pędzi, leniwie upływa na spacerach po plaży, przesiadywaniu przy ognisku, leżeniu w hamaku, jeżdżeniu na longboardzie, rzucaniu frisbee i słuchaniu muzyki. Pływa się na kajcie, windzie, surfingu, wakeu czy supie".

Terenem festiwalowym zostało niewielkie lotnisko nieopodal Jastarni, kilkanaście kilometrów od najpopularniejszych kwater. Tam będą czekać na nas dwie sceny, foodtrucki, strefa fashion oraz niesamowita okolica - z jednej strony zatoka, z drugiej Bałtyk oraz las. Wybierzecie się na Salt Wave Festival? Poniżej garść niezbędnych informacji. 

Salt Wave Festival - koncerty, line-up. Kto wystąpi?

The Cinematic Orchestra, Fisz Emade Tworzywo, Jacob Banks, PRO8L3M, The Dumplings, BOKKA, Kamp!, WhoMadeWho, Rosalie., EABS, Kasia Lins, Kroki, Skarby, Oscar Jerome, AGIM, Flirtini

Salt Wave Festival - bilety, data, informacje

23-24 sierpnia 2019 (piątek, sobota), godz. 16.00

Lotnisko Jastarnia, ul. Mickiewicza 107, Jastarnia

Ceny biletów:

I pula – early bird tickets – dostępne do 16.06.2019 lub do wyczerpania puli biletów

Bilet jednodniowy: 99 zł

Karnet dwudniowy: 169 zł

 

II pula – regular tickets – dostępne do 5.08.2019 lub do wyczerpania puli biletów

Bilet jednodniowy: 129 zł

Karnet dwudniowy: 199 zł

 

III pula – final call – dostępne do 24.08.2019 lub do wyczerpania puli biletów

Bilet jednodniowy: 159 zł

Karnet dwudniowy: 229 zł

 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Więcej na www.saltwave.pl. Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin