W ostatnich tygodniach na bieżąco śledzimy wydarzenia z planu ,,House of Gucci". To prawdopodobnie najbardziej wyczekiwana produkcja tego roku. Nic dziwnego więc, że wywołuje sporo emocji, i to nie tylko wśród fanów Lady Gagi!

,,House of Gucci": jakie tajemnice skrywa rodzina Gucci?  

Najnowsza produkcja Ridleya Scotta opowie historię życia Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizio Gucciego. Reggiani zaplanowała zabójstwo swojego męża, wnuka założyciela domu mody Gucci. Dramat skupi się zatem na tragicznych okolicznościach śmierci Maurizio, który został zastrzelony przed swoim biurem w Mediolanie. Reggiani została oskarżona o zabójstwo i skazana na 29 lat pozbawienia wolności. 

Lady Gaga i Adam Driver w filmie ,,House of Gucci". Mamy pierwsze zdjęcia z planu>>

Salma Hayek dołączyła do obsady ,,House of Gucci"

Obok Lady Gagi i Adama Drivera na ekranie zobaczymy Salmę Hayek. Meksykańska aktorka zagra Pinę Auriemmę - przyjaciółkę Patrizii Regiani, która została oskarżona o współudział w zabójstwie Maurizo Gucciego i skazana na 25 lat pozbawienia wolności. W produkcji zagrają także: Jared Leto jako Paolo Gucci, Al Pacino w roli Aldo Gucci czy Jeremy Irons wcielający się w Rodolfo Gucci. W tak wyśmienitym towarzystwie zagoszczą również: Jack Huston, Reeve Carney oraz Camille Cottin.

Sekrety i kłamstwa rodziny Gucci. Historia domu mody czy telenowela?>>

Premiera ,,House of Gucci" została zaplanowana na listopad 2021 roku. Na ten moment nie znamy daty wejścia filmu na ekrany polskich kin.