Prace nad nowymi filmami i serialami zostały wstrzymane, ale co z produkcjami, które właśnie trafiły do kin? Tuż przed zamknięciem wszystkich placówek? To samo spotkało teatry, czy restauracje. Okazuje się, że w takiej sytuacji na pomoc przychodzą serwisy VOD. Na jednym z nich możemy obejrzeć nowość, a mianowicie film "Sala samobójców. Hejter" w reżyserii Jana Komasy.

"Hejter" Jana Komasy. O tym, jak odrzucenie może przerodzić się w eksplodujące zło >>

"Sala samobójców. Hejter" dostępny na serwisie VOD. Gdzie obejrzymy nowy film Jana Komasy?

To świetna informacja, ponieważ "Hejter" narobił sporo szumu i wielu widzów chciało się wybrać na nowe dzieło Jana Komasy. Już od 18 marca "Sala samobójców. Hejter" jest dostępna na platformie Player. Koszt? Za dostęp na 48 godz. zapłacimy 35 zł. To jedyny serwis VOD, na którym będzie można zobaczyć ten tytuł. Kilka godzin później pojawiła się informacja, że "Sala samobójców. Hejter" pojawiła się również w usłudze PREMIERY VOD+ w cenie 25 zł. 

W pierwszej części "Sali samobójców" główną rolę zagrał Jakub Gierszał, za to w "Hejterze" zobaczymy Macieja Musiałowskiego. Angaż otrzymali również Vanessa Aleksander ("Wojenne dziewczyny" i "Belle Epoque"), Maciej Stuhr, Jacek Koman oraz Danuta Stenka. 

"Sala samobójców. Hejter": o czym jest film?

Główny bohater Tomek, zostaje przyłapany na plagiacie, przez co ten student prawa Uniwersytetu Warszawskiego zostaje wydalony z uczelni. Nie chcąc pogodzić się z tą decyzją ukrywa ten fakt przed innymi, co więcej, nadal pobiera środki finansowe od rodziców przyjaciółki z dzieciństwa, państwa Krasuckich. Kłamstwo wychodzi jednak na jaw. "Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego. Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej". Ponownie poznamy czym jest internetowy hejt i jak kanały społecznościowe oddziałują na nasze życie.