O tym, że pojawi się 2. część (nie sezon!) serialu "Chilling Adventures of Sabrina" wiemy już od dawna. Na dodatek, tuż przed świętami Bożego Narodzenia pojawił się nawet dodatkowy odcinek. Widzowie szybko pokochali Sabrinę (w tej roli Kiernan Shipka) za jej charyzmę, zadziorność, świetną fryzurę i teksty. Serial doceniany jest również za za wątki feministyczne, motywy LGBT oraz świetną obsadę. Jeśli nie widzieliście jeszcze produkcji Netfliksa, to od razu uprzedzamy. Jest mniej słodko niż w słynnym serialu z Melissą Joan Hart. Jest mroczno i zaskakująco! Kolejne odcinki również takie będą, a dowodem na to jest premierowy zwiastun.

"The Chilling Adventure of Sabrina": 7 powodów, dla których warto obejrzeć ten serial >>

"Sabrina" na Netflix: jest zwiastun 2. części!

Co stanie się ze związkiem Sabriny i Harveya? Jak bardzo namiesza Nick? Jak główna bohaterka poradzi sobie w akademii dla czarownic? Przypomnijmy, premiera nowych 10 odcinków "Chilling Adventures of Sabrina: Part 2" zaplanowana jest na 5 kwietnia 2019 roku.

Scenariusz oparto na komiksie "Chilling Adventures of Sabrina" (2014) wydawanego przez Archie Comics, a za serial odpowiadają twórcy hitowego "Riverdale"