Zastanawiałaś się jak uzyskać efekt świeżej, nawilżonej skóry rodem ze zdjęć modelek z Instagrama? Polecamy oddać się w ręce specjalisty. Klinika La Perla przygotowała zabieg głęboko nawilżający, idealnie dopasowany do potrzeb Twojej skóry.

Poznaj zabieg medycyny estetycznej, który zadba o Ciebie szczególnie latem. Mezoterapia dostarcza bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, odżywczych i regenerujących. Dobrane przez lekarza bezpieczne preparaty, zawierające między innymi kwas hialuronowy, retinol, witaminę A, E, D, B2, B5, wstrzykiwane są w dolne warstwy skóry za pomocą strzykawki o bardzo cienkiej igle. Ich zadaniem jest zintensyfikowanie mikrokrążenia w naczyniach krwionośnych.

- dr n.med. Aldona Stachura, specjalista chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej:

Podstawą utrzymania zdrowej i jędrnej skóry latem jest przede wszystkim jej nawilżenie. Słońce i woda morska lub basenowa dodatkowo niszczą i przesuszają skórę twarzy i ciała. W celu jej ochrony i odbudowy polecany jest przede wszystkim zabieg mezoterapii – rewitalizacji skóry, który wykonać można poprzez ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym (tzw. Wampirzy lifting) lub odpowiednimi preparatami pozwalającymi odpowiednio nawilżyć i odżywić skórę.

Jeżeli pragniesz, aby Twoja skóra była nawilżona, zregenerowana, a zmarszczki drobne zniwelowane zastosuj zabieg mezoterapii z polecanymi preparatami Princess Rich marki Croma, dzięki temu osiągniesz długotrwałe niespotykane dotąd nawilżenie, którego nie jest w stanie zagwarantować żaden krem, ani preparat stosowany bezpośrednio na skórę. Przywróć skórze elastyczność, napięcie i blask, a dłużej będziesz cieszyć się odmłodzonym wyglądem. Olśnij wszystkich swoją pewnością siebie! 

Sprawdź zabieg mezoterapii w atrakcyjnej cenie tu