Na razie nie wiadomo czy można już parze składać gratulacje, ponieważ dziennikarze opierają się jedynie na anonimowych źródłach. Ale w amerykańskich mediach już pojawiają się takie headline'y jak "Rooney Mara jest w ciąży", czy "Rooney Mara spodziewa się dziecka". Co wiemy jeszcze? Jeśli to prawda, będzie to pierwsze dziecko 35-letniej aktorki i 45-letniego laureata Oscara za rolę w filmie "Joker".

Rooney Mara spodziewa się dziecka? Podobno aktorka jest w 6. miesiącu ciąży!

Jako pierwszy informację o ciąży Rooney Mara podał serwis Page Six. Opierając się na swoim źródle ujawnił, że gwiazda nie tylko spodziewa się dziecka, ale jest już w 6. miesiącu ciąży. Jak to możliwe? Aktorka od dawna nie była widziana w mediach, paparazzi nie zrobili jej zdjęcia, a ostatnie fotografie z końca kwietnia ukazują jedynie gwiazdę w bardzo luźnych ubraniach. Rzecznicy prasowi pary nadal nie odnieśli się do tych doniesień. 

Joaquin Phoenix i Rooney Mara zaręczyli się pod koniec lipca ubiegłego roku. Para spotyka się od trzech lat, choć aktorzy wystąpili w jednym filmie już kilka lat wcześniej. Chodzi o produkcję "Ona" w reżyserii Spike'a Jonze'a z 2013 roku. Następnie Joaquin Phoenix i Rooney Mara zagrali razem w "Bez obaw, daleko nie zajdzie" oraz w kontrowersyjnym dziele "Maria Magdalena" Gartha Davisa.

Wcześniej, a mianowicie w latach 2010-2016 Rooney Mata była związana z reżyserem Charlie'm McDowellem. Joaquin Phoenix wcześniej spotykał się z Liv Tyler (1995-1998), modelką Topaz Page-Green (2001-2005) oraz DJ Allie Teliz (2013-2015).