Tego się nie spodziewaliśmy! A może to tylko plotki? Podobno Rita Ora i Andrew Garfield randkują od kilu tygodni. Tak przynajmniej twierdzi dziennik The Sun, a zanim publikują tę informację inne media, również amerykańskie. Były chłopak Emmy Stone jeszcze kilka tygodni temu był widywany u boku Susie Abromeit. 35-latek podobno jest już zainteresowany inną gwiazdą, Ritą Orą.

Shawn Mendes i Camila Cabello są razem? Para świętowała wspólnie 4 lipca >>

Rita Ora i Andrew Garfield są parą?

Nie jest to potwierdzona informacja, co więcej, paparazzi nie mają jeszcze wspólnych zdjęć pary. Tabloid bazuje jedynie na zaufanych, anonimowych źródłach. Podobno relacja Ory i Garfielda nie jest jeszcze niczym poważnym. "Podobno niecały miesiąc temu Rita pochwaliła się swoim przyjaciołom, że spotyka się z aktorem, ale w ostatnich dniach wszystko nabrało tempa". Mimo że to dopiero początek, ich związek już został wystawiony na próbę... czasu. Aktualnie wokalistka promuje swoją najnowszą płytę "Phoenix" w Stanach Zjednoczonych.

28-latka wcześniej była związana z producentem muzycznym Andrew Wattem, Ricky Hilem (synem Tommy'ego Hilfigera), Calvinem Harrisem, Drake'iem czy Bruno Marsem. W filmografii Andrew Garfielda znajdziemy takie produkcje jak "Niesamowity Spider-Man", "The Social Network", "Tajemnice Silver Lake", "Pełnia życia", czy "Przełęcz ocalonych".