Rihanna odpowiada na plotki o ciąży

Plotki na temat ciąży Rihanny pojawiają się już nie pierwszy raz. Gwiazda postanowiła ukrócić spekulacje poprzez wymianę wiadomości z jednym z fanów, posługującym się pseudonimem "Jen" na Instagramie. 

Mogę przyjść na baby shower siostro? Prawda czy nie, Twoje dzieci będą piękne! Przepraszam, ale wszyscy są teraz w Twojej macicy - napisał fan w wiadomości prywatnej do Rihanny

Na odpowiedź artystki nie trzeba było długo czekać. Momentalnie zdementowała wszelkie plotki na temat jej ciąży.

Haaaaa! Stop! Nie było cię na pierwszych 10 baby shower! Wszyscy rozmnażacie mnie co roku, cholera lol - odpisała artystka

Rihanna jako bohaterka narodowa Barbadosu

33-letnia gwiazda muzyki została niedawno mianowana bohaterką narodową swojego rodzinnego Barbadosu. Nagrodę otrzymała od premier Mii Mottley. Podczas ceremonii Rihanna ubrana była w sukienkę marki Bottega Veneta, wykonaną ze zwiewnego tiulu. Według niektórych internautów kreacja podkreślała lekko zaokrąglony brzuch gwiazdy - z racji tego pojawiły się doniesienia o ciąży. Do tego artystka wielokrotnie kładła ręce na brzuchu, co tylko podsyciło plotki. 

Rihanna i jej plany na macierzyństwo

W 2020 roku Rihanna zdradziła swoje plany związane z posiadaniem dzieci w wywiadzie dla brytyjskiego wydania magazynu Vogue. Zapytana o to, gdzie widzi się za 10 lat, odpowiedziała, że będzie stara i będzie mieć trójkę lub czwórkę dzieci. Przyznała również, że będzie mieć dzieci nawet jeśli nie będzie mieć wówczas partnera.